گزارش تجمع مادران عزادار شنبه 23/8/1388

تنها چیزی که می تواند مادران عزادار را به آرامش برساند آزادی فرزندانشان و همچنین محاکمه مسببین اتفاقات اخیر می باشد. با تهدید و ارعاب نمی توان مانع تجمع مادران عزادار شد.
حدود 180 نفر از مادران عزادار این شنبه هم مانند شنبه های پیش در پارک لاله حضور به هم رساندند و اعتراض خود را به روشن نشدن وضع عزیزانشان و همچنین محاکمه نشدن آمران و عاملان کشتار فرزندانشان ادامه دادند. در این هفته هم نیروی انتظامی به همکاری لباس شخصی ها سعی کردند که مادران را متفرق کنند ولی مادران با تمام ممانعت هایی که از طرف آنها می شد به راهپیمایی خود در اطراف آب نمای پارک لاله ادامه دادند و سه چهار بار دور آب نما راهپیمایی کردند و بعد به سمت درب خروجی جنوب پارک حرکت کردند و با گفتن الله اکبر از پارک بیرون آمدند و در آنجا سرود ای ایران و یار دبستانی را خواندند و به یاد عزیزانشان یک دقیقه سکوت کردند و سپس متفرق شدند.
در ضمن باخبر شدیم که عده ای از مادران عزادار قرار است امروز در پارک ملت جمع شوند. به محض قطعی شدن خبر، مراتب را به اطلاع می رسانیم.
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید