گردهم آیی ایرانیان مقیم هامبورگ در حمایت از مادران عزادار

ما ایرانیان مقیم هامبورگ در هفته های گذشته در روزهای شنبه برای همبستگی و پشتیبانی از مادران صلح در ایران به دورهم جمع شده ایم.
در این دیدارها و گردهمایی ها که در مرکز شهر هامبورگ برگزار می شود سعی کرده ایم كه توجه اهالی شهر هامبورگ و توریستهایی كه از این جا عبور میکنند را با پلاکاردها و پخش اعلامیه جلب کنیم.
باعث خوشحالی است كه دوستان بسیار زیادی با پیوستن خود به ما و یا فرستادن پیام از این حرکت پشتیبانی میکنند و موجب دلگرمی ما در روزهای سرد و بارانی میشوند و رونقی به این ساعتها میبخشند .
با امید به اینکه این تجمعات همراه با تجمع مادران دیگر در اقصا نقاط دنیا تسکینی برای مادران و خانواده های زندانیان سیاسی در ایران باشد، تا رسیدن به تمام خواستهای مادران صلح در ایران به تجمعات خود در روزهای شنبه از
ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۶:۳۰ ادامه خواهیم داد و دست عزیزان خود را از راه دور به گرمی میفشاریم.

در روز شنبه برابر با (7 نوامبر2009 ) بعد از گردهمایی مادران در مرکز شهر هامبورگ به دیدار حزب سبزها در نشست سالانه آنها رفتیم و با استقبال و حمایت پر‌شور سبزها روبرو شدیم.

با درود به تمامی مبارزان راه آزادی
مادران مقیم هامبورگ
Iran Protests Hambastegi Hamburg
http://www.youtube.com/watch?v=GvoX6tvVRn0

Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید