عدم حضور بخش بزرگی از معلمان تهران در سر کلاس


برگرفته از سایت اخبار روز 
پنج‌شنبه  ۲۲ فروردين ۱٣۹٨ -  ۱۱ آوريل ۲۰۱۹

کانون صنفی معلمان با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: علی رغم وعده های تکراری و دروغین مقامات آموزش و پرورش در پرداخت مطالبات فرهنگیان و همچنین دعوت عوام فریبانه وزیر بی کفایت آموزش و پروش از نمایندگان تشکلهای صنفی معلمان و بازنشستگان آموزش و پرورش در تاریخ ۱٨/۱/۹٨ و مراجعه آنها به ساختمان وزارتخانه در خیابان قره نی، این وزیر بی کفایت و دروغگو در جمع آنها حاضر نشده و فقط تعدادی از معاونین بی لیاقت او از جمله الهیار ترکمن به صورت سرپایی به میان آنها آمده و تنها فرا رسیدن عید را تبریک گفته و از جواب دادن به سوالات آنها خوداری نموده است.

به همین علت روز سه شنبه ۹٨/۱/۱۹ تعداد کثیری از همکاران در مدارس منطقه ۵ تهران در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات حق التدریس یک ساله خود از حضور در کلاس خودداری نموده و مدیران مدارس را وادار به انتقال موضوع به اداره کرده و یادآور شدند که فردا و پس فردا را نیز در دفتر مدرسه حضور اعتراضی خواهند داشت و اگر کلیه مطالبات تا آخر این هفته صورت نگیرد از شنبه از مراجعه به مدارس خودداری خواهند کرد.
بنابراین چون بیش از هفتاد در صد نیروهای مدارس را بازنشستگان تشکیل می دهد به احتمال زیاد این عمل همکاران تاثیر گذار خواهد بود. ضمنا شنیده ها حاکی از آن است که تعداد زیادی از همکاران بازنشسته در مناطق دیگر تهران خصوصا مناطق ۹ و ۱۰تهران برای همیشه مدارس را ترک کردند.
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید