ما نیز کارگران فولادیم!


حمایت سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه از کارگران فولاد اهواز

• سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه با انتشار بیانیه ای در حمایت از اعتصاب کارگران فولاد اهواز، بر همبستگی کارگران در مبارزه مشترکشان تاکید کرد ...
برگرفته از سایت اخبار روز
سه‌شنبه  ۱٣ آذر ۱٣۹۷ -  ۴ دسامبر ۲۰۱٨


کارگران عزیز و هم طبقه ای ها در فولاد اهواز؛ صدای رسای شما عزیزان در تجمعات اعتراضی بر حق شما را کارگران هفت تپه، تمام کارگران کشور و تمام دنیا شنیده است. اعتراضات متحدانه، شکوهمند و غرورآفرین شما در شهر اهواز برگ جدید و افتخارآمیزی در تاریخ مبارزات جنبش کارگری است. خواسته های برحق و قانونی شما دوستان عزیز مورد تایید و حمایت ما کارگران هفت تپه و تمامی کارگران ایران و جهان است.

ما صدای دادخواهی شما را روزهای متمادی است که شنیده ایم و آنرا صدای خودمان میدانیم. مطالبات کارگری و برحق شما عزیزان، مورد تایید و خواسته ی ما نیز هست. ما صدای وحدت بخش و همدلانه و صمیمانه ی شما را شنیدیم که از کارگران هفت تپه و دوستان بازداشت شده ی ما اسماعیل بخشی و علی نجاتی حمایت کردید. فریاد شما که میگوییید " کارگر هفت تپه آزاد باید گردد"، آن فریاد لازمی است که همه ی کارگران باید در حمایت از یکدیگر سر دهند. همدلی شما عزیزان برای ما قوت قلب و امیدی بود و تایید بر این واقعیت که کارگران در اتحاد و همبستگی خواهند توانست به خواسته ها و مطالبات بر حق خود دست یابند.

بدینوسیله اعلام میداریم که ما از مطالبات شما کارگران فولاد حمایت میکنیم و خواستار اجرایی شدن این مطالبات برای کارگران گروه ملی فولاد اهواز هستیم:
-باز گشت شرکت به بدنه دولت -ورود مستمر شمش و مواد اولیه -راه اندازی تمام خطوط تولید و تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز
-فروش مستمر محصولات -پرداخت به موقع و مستمر حقوق

و همچنین: مطالبات حداقلی دیگری چون اجرای طرح طبقه بندی مشاغل، شمول طرح مشاغل سخت و زیان آور، افزایش دستمزد با لحاظ نظر نمایندگان مستقل کارگری و برخورداری کارگران از امکانات رفاهی لازم.

ما نیز کارگران فولادیم و با شما عزیزان همراه و متحد. امیدواریم بتوانید هر چه زودتر و همزمان با اعتراضات برحق خودتان در راستای ایجاد و تثبیت تشکل کارگری مستقل از دولت و کارفرما نیز قدم های محکمی بردارید.

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه
چهارشنبه ۱۴ آذرماه ۹۷

Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید