پیام قدردانی معلمان دربند به حمیدرحمتی, متحصن در اعتراض به ادامه بازداشت معلمان


  برگرفته از سایت اخبار روز
چهارشنبه  ۱۴ آذر ۱٣۹۷ -  ۵ دسامبر ۲۰۱٨


بدون تردید حمید رحمتی یکی از قدیمی ترین، دلسوزترین، دوست داشتنی ترین، بی ریاترین، کم ادعا ترین، پر کارترین و البته پایدارترین اعضای شورای هماهنگی تشکلهای صنفی معلمان است .
کسی که در ماجرای تبعیدش به مازندران تا مرز خطر جانی پیش رفت و به لطف خدا و دعای دوستان و در حالی که مدتی طولانی در کما به سر می برد، عمری دوباره یافت تا خانواده، دوستان، همکاران و تشکلهای صنفی معلمان و همچنین فعالان و کنشگران صنفی از برکت وجودش محروم نگردند.
حمید رحمتی ضمن پایبندی به اصول تشکیلات و کار جمعی در بسیاری از مواقع و در بن بستها در هیبت یک تشکل ظاهر گردید، رفتار صادقانه و عزم و استقامت او در جلب اعتماد دوستان و همکاران و فعالان صنفی و تشکیلاتی بسیار موثر بوده وخواهد بود .

ضمن تشکر وقدردانی از دوست و برادر بزرگوارمان حمید رحمتی، برایشان سلامتی و پایداری آرزومندیم.

وامیدواریم که جامعه معلمان ایران قدردان انسانهای شرافتمند و مسئولی چون او باشند.

محمودبهشتی لنگرودی،اسماعیل عبدی، محمدحبیبی

*آدینه بیگی همسر محمود بهشتی با حضور در شهرضا و دیدار با حمید رحمتی پیام قدردانی معلمان زندانی محمدحبیبی، اسماعیل عبدی و محمود بهشتی را تقدیم او کرد. حمید رحمتی در اعتراض به زندانی بودن و ادامه بازداشت معلمان در بند از روز دهم آذر ماه در محل اداره آموزش و پرورش ابتدا دست به اعتصاب غذا و سپس در ادامه دست به تحصن زده است.
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید