شرکت حاميان مادران عزادار ايران در مراسم بزرگداشت روز جهانی حقوق بشر

"اتحاد برای ایران"

لوس آنجلس 12 دسامبر

حامیان مادران عزادار ایران در لوس آنجلس در کنارنمایندگی سازمان عفو بین الملل،جمعیت حقوق بشر در ایران/ کالیفرنیای جنوبی،کمپین یک میلیون امضا شاخه کالیفرنیا و انجمن دکراسی ایران زیر چتر "اتحاد برای ایران"

در برنامه با شکوهی که به مناسبت روز جهانی حقوق بشر روز شنبه 12 دسامبر در لوس آنجلس برگزار شد فعالانه شرکت کردند. این برنامه که از ساعت 8-1 بعد از ظهر به طول انجامید شامل بحث و سخنرانی، شعر خوانی ، نمایش فیلم و موسیقی بود که در کنار نمایشگاه هنری آثار هنر مندانی بزرگ موضوع وضعیت حقوق بشر در ایران را مورد نقد و بررسی قرارمی داد.
حامیان مادران عزادار نیز فعالانه در این برنامه شرکت کرده ضمن جلب توجه عموم به غرفه خود دادخواست مادران عزادار را خطاب به آقای بان کیمون به امضای بسیاری ملاقات کنندگان رساندند.


http://h/?v=vjOBtncamkIwww.youtube.com/watc
__________________________________________________
پتیشن حامیان مادران عزادار ایران به دبیر کل سازمان ملل
please sign the petition and spread it:


ما، حامیان کمیته مادران عزا دار ایران، از دبیر کلّ سازمان ملل متحد آقای بان کیمون، تقاضا داریم که هیئتی نمایندگی به ایران اعزام نمایند تا ضمن بازدید از زندان های ایران، درزمینهء مفقود الاثر شدن، شکنجه و کشتار اعترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری درایران، تحقیق بعمل آورده وعاملان و آمران نقض حقوق بشردر ایران را مطابق قوانین بین المللی مورد پیگرد قانونی قرار دهند این پتیشن قرار است تا نیمه ژانویه به سازمان عفو بین الملل و نیز سازمان ملل متحد ارسال شود تا در کمیسون بررسی وضعیت حقوق بشر در ایران که قرار است در 18-15 ماه فوریه از طرف سازمان ملل برگزار می شود ارائه شود. البته تا رسیدن به این خواست ها جمع آوری امضا برای این داد خواست ادامه خواهد یافت
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید