نامه اعتراض جمعی به حضور محمدجعفر محلاتی در دانشگاه ابرلین آمریکا

برگرفته از تریبون زمانه به تاریخ  ۱۶ مهر ۱۳۹۹/ ۷ اکتبر ۲۰۲۰

بیش از ۶۰۰ نفر نامه اعتراضی به حضور محمدجعفر محلاتی در دانشگاه ابرلین آمریکا را امضا کرده اند. 

متن نامه با اسامی امضا کنندگان را در زیر بخوانید:

رئیس محترم کالج ابرلین، خانم دکتر امبر

ما امضا کنندگان این نامه گروهی از زندانیان سیاسی سابق در ایران، خانواده زندانیان سیاسی اعدام شده، فعالین حقوق بشر 

ه برای عدالت و پاسخگویی مسئولین فعالیت میکنند، و حقوقدانانی که به پرونده نقض فاحش حقوق بشر توسط رژیم ایران رسیدگی کرده اند، و شهروندان نگران هستیم.

امضا کنندگان این نامه به حضورتان می رساند که اخیرا متوجه شده ایم که آقای محمد جعفر محلاتی مسئول مطالعات خاورمیانه و شمال آفریقا در کالج ابرلین شده است. این انتصاب ما را بسیار شگفت زده کرده است چرا که ما بر اساس اطلاعات ارائه شده در زیر معتقدیم که انتصاب وی برای این نقش با ارزشهای دانشگاه ابرلین مغایرت اساسی دارد.

جنابعالی حتما آگاه هستید که آقای محلاتی بین سالهای ۱۳۶۷ – ۱۳۶۸ سفیر و نماینده دائمی ایران در سازمان ملل بوده است. در طول زمان نمایندگی‌ ایشان در سازمان ملل ، ما معتقدیم شواهد آمده در زیر نشان می دهد كه نقش وی مبهم گوئی، انکار، و دروغ گفتن به جامعه جهانی در مورد جنایات جمعی مرتكب شده توسط رژیم ایران بوده است.

گرچه ۴۰ سال حاکمیت جمهوری اسلامی بر ایران همواره با نقض فاحش حقوق بشر همراه بوده ولی کشتار زندانیان سیاسی در تابستان ۱۳۶۷ که جملگی دوران محکومیت شان را سپری می کردند، اوج ظلم و جنایت این رژیم است. در طول سه ماه تابستان ۱۳۶۷ رژیم جمهوری اسلامی ایران تمامی زندانیان سیاسی سراسر کشور را بر پایه فتوای خمینی برای محاکمه مجدد به دادگاه های چند دقیقه ای کشاند. دادگاه هایی که عاری از هرگونه تشریفات قانونی مبتنی بر استاندارد های شناخته شده بین المللی بود. این دادگاه ها به ریاست کسانی بود که به “کمیته مرگ” شناخته شده اند. در این به اصطلاح دادگاه ها، زندانیان سیاسی ای که سالها بود دوران محکومیت شان را بر مبنای احکام دادگاه های خود رژیم جمهوری اسلامی ( که بر اساس قوانین حقوق بین الملل ناعادلانه و فاقد هرگونه وجهه قانونی بودند) توام با شکنجه های وحشیانه سپری می کردند، با چند سوالی روبرو میشدند که اعضای کمیته مرگ از آنها درباره نظرات سیاسی و یا عقاید مذهبی شان می پرسیدند. بر مبنای پاسخ زندانیان به این چند سوال، به فرمان کمیته مرگ به دار آویخته میشدند. بنا بر گفته های آیت الله منتظری- نفر دوم در رده رهبری رژیم- بیش از ۳۸۰۰ زندانی سیاسی در طول تابستان ۱۳۶۷ توسط کمیته های مرگ بقتل رسیدند. گرچه بسیاری از منابع دیگر، تعداد زندانیان اعدامی در این دوران را خیلی بالاتر از ۳۸۰۰ نفرتخمین میزنند.

هم اینک، کشتار دسته جمعی زندانیان سیاسی در تابستان ۱۳۶۷ به خوبی مستند شده. سازمان عفو بین الملل آن را ” اقدامی جنایتکارانه علیه بشریت که جنایتی ادامه دار است” نام نهاده و سازمان دیده بان حقوق بشر موافقت خود را با این ارزیابی اعلام داشته است. در سال ۲۰۱۲، گروهی داوطلب با سرمشق قرار دادن مدل معروف به دادگاه راسل (که در سالهای ۱۹۶۰ میلادی برگزار شده است) دادگاهی بنام “دادگاه ایران تریبونال” به ریاست برخی حقوقدانان شناخته شده بین المللی در حوزه حقوق بشر، بنا نهادند. وظیفه این دادگاه جمع آوری و ثبت مدارکی دال بر سنگدلی و قساوت محض رژیم جمهوری اسلامی علیه مخالفانش در دهه شصت بود. رای این دادگاه که مورد موافقت تمامی حقوقدانان قرار گرفت، همانا یکی دانستن جنایات جمهوری اسلامی با تعریف پذیرفته شده در مورد “جنایت علیه بشریت” بود که توسط دادگاه رسیدگی به جنایات بین المللی قوانین رم صادر و ثبت شده است. همچنین پارلمان کانادا در سال ۲۰۱۶ میلادی قتل عام های انجام شده توسط جمهوری اسلامی را همانا جنایت علیه بشریت دانسته و آن را برسمیت شناخت. 

بنابر گزارش مفصل سازمان عفو بین الملل، این سازمان از مرداد تا دی ماه سال ۱۳۶۷ حداقل شانزده اعلامیه صادر کرده و از فعالین‌اش خواسته که با اقدامی فوری به مقامات جمهوری اسلامی ایران نامه ارسال کرده و خواستار آن شوند که به کشتار غیرقانونی زندانیان سیاسی فورا پایان دهند.

اولین مورد از اقدامات فوری سازمان عفو بین الملل در۲۵ مرداد سال ۱۳۶۷، پس از اعدام گسترده طرفداران و مبارزین سازمان مجاهدین خلق ایران صادر شد. و این درست ۱۱ روز قبل از قتل عام هزاران زندانی سیاسی وابسته به سازمان‌های چپ بود. در آن زمان، هزاران تلگرام، تلکس، و نامه از جانب فعالین سازمان عفو بین الملل به رئیس دادگاه عالی‌ قضایی، وزیر دادگستری، و نمایندگان سیاسی و دیپلمات‌های رژیم جمهوری اسلامی در کشور‌هایشان فرستاد شد. سازمان عفو بین الملل و اعضایش با محکوم کردن این قتل عام ها، خواهان خاتمه اعدام‌ها در ایران شدند. در نتیجه با استناد به این اسناد ، ما اعتقاد داریم که باور کردن اینکه روسای قوا، وزرای ارشد در ایران و قطعاً سفیر آن در سازمان ملل متحد ، از وقوع چنین جنایتی و این همه قساوت و اعدام هایی که در سر تا سر ایران بوقوع پیوسته بود بی‌خبر باشند، غیرممکن است

با کمال تاسف باید خاطر نشان کرد که سوابق تاریخی نشان می دهد نه تنها آقای محمد جعفر محلاتی از موقعیت منحصر به فرد خود در سازمان ملل برای جلب توجه افکار عمومی به این جنایات و همچنین درخواست از دولت ایران برای پایان دادن به این فعالیت های جنایتکارانه استفاده نکرده و به این قتل عام های وحشیانه اعتراضی نکرده است، بلکه متأسفانه آقای محلاتی طی صدور بیانیه ها و سخنرانی هایی منکر این جنایات علیه بشریت شده و میزان اعدام ها و گزارش هایی که با نام اعدام شدگان همراه بوده را غیر واقعی خوانده است.


بعنوان مثال، در ۸ آذر ماه سال ۱۳۶۷، طی دیداری با نماینده ویژه سازمان ملل در مورد نقض حقوق بشر در ایران، محمد جعفر محلاتی نماینده دائمی جمهوری اسلامی در سازمان ملل بطور کلی منکر وقوع قتل عام زندانیان سیاسی شده و ادعا کرد که بسیاری از کشته شدگان از اعضای مبارز گروه مجاهدین بوده اند که در پی حمله نظامی این گروه به خاک ایران کشته شده اند.

این ادعای محمد جعفر محلاتی کاملا بی اساس بوده و نادرستی آن بارها و بارها به اثبات رسیده است. بنا بر تمامی مدارک موجود زنان و مردان اعدام شده در تابستان ۱۳۶۷ زندانیان سیاسی ای بودند که بخاطر مبارزات مسالمت آمیز شان سالها بود که در زندان بسر می بردند و دوران محکومیت شان را طی می کردند. همانگونه که قبلا هم گفته شد، حتی برخی از آنان دوران محکومیت شان مدت ها بود که به اتمام رسیده بود. بسیاری از اعدام شدگان متعلق به سازمانهای سیاسی چپ بودند که هرگز در شورشی مسلحانه علیه دولت ایران شرکت نکرده بودند.

بر طبق مدارک ثبت شده در سازمان ملل، آقای محلاتی مدام دست به دروغگویی زده و ادعا می کرده که گفته های گروه های مخالف رژیم کاملا بی اساس بوده وسعی میکرده اطلاعاتی که توسط سازمان های سیاسی در مورد قتل عام زندانیان به نماینده مخصوص سازمان ملل در ایران ارائه داده اند را بی اعتبار کرده و ادعا میکرده که تمامی آنها تنها تبلیغاتی است سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران.

و در زمانی که سازمان ملل با صدور قطعنامه ای نگرانی شدید خود را در مورد اعدام های دسته جمعی در ایران ابراز داشت آقای محمد جعفر محلاتی صدور این قطعنامه را “نا عادلانه” خواند و ادعا کرد که این قطعنامه تنها بر اساس اطلاعاتی جعلی است که یک سازمان تروریستی مستقر در عراق در اختیار سازمان ملل قرار داده است.

طبق اطلاعات موجود، آقای جفری رابرتسون، یکی از وکلای برجسته در زمینه حقوق بشر، اظهار میدارد که:

متخصصین در مسئله جنایات علیه بشریت استدلال می کنند با توجه به در نظر گرفتن همدستی متخصصان و همه اعضا یک رژیم در جنایات علیه بشریت، دلیلی برای مستثنا کردن دیپلمات هایی که با کتمان حقیقت، نهادهای گوناگون سازمان ملل متحد را از انجام وظیفه بازداشتند؛ وجود ندارد. بازگویی حقایق در پاسخ به پرسش‌های نهاد‌های سازمان ملل از وظایف نمایندگان دولت‌های عضو این سازمان است. جعفر محلاتی، سفیر جمهوری اسلامی در سازمان ملل متحد بارها کشتار زندانیان را انکار کرد و مدعی شد که چنین اتهاماتی در جنگ تبلیغاتی دشمنان رژیم ساخته و پرداخته شده است. گفته میشود که آقای محلاتی ساکن آمریکا است، یعنی جایی که ایشان به خاطر کمک به شکنجه و همچنین حمایت از شکنجه بنا بر قوانین مدنی میتواند محاکمه و مجازات شود.

با تاکید به حقایق فوق، برای امضا کنندگان این نامه بسیار عجیب و شوکه آور بود وقتی که متوجه شدیم کالج ابرلین آقای محلاتی را به استخدام خود درآورده در حالی که این استخدام با بیانیه وظایف این کالج مبنی بر “تعهد دائم برای یک جامعه پایدار و عادلانه” همخوانی ندارد. ما امضا کنندگان این نامه عمیقا معتقدیم که منابع پیوند داده شده در بالا نقش آقای محلاتی در لاپوشانی جنایات جمهوری اسلامی و دروغ های آشکار او به جامعه بین المللی کاملا آشکار کرده است و حضور او در ابرلین با ارزش های کالج ابرلین در تضاد است. بعلاوه، ما معتقدیم که حضور این شخص در ابرلین لکه ننگی است بر اعتبار کالج شما و ارزش های حقوق بشر.

بنابراین با توجه به دلایل فوق ما از شما تقاضا داریم که:

الف: بررسی ای همه جانبه در خصوص پروسه استخدامی و همچنین اهدا شغل دائمی به آقای محلاتی در کالج ابرلین صورت بگیرد و رسیدگی شود که آیا به نقش این شخص در دوران ماموریت اش به عنوان سفیر دائمی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، بهایی داده شده؟ آیا مشاوره ای با سازمان های حقوق بشری در مورد عملکرد این شخص در زمان ماموریت اش و نقش او در نقض مداوم حقوق بشر در ایران، صورت گرفته و یا کلا تمامی عملکرد های او نادیده گرفته شده بود.

ب: برکناری آقای محلاتی از شغلش در کالج ابرلین

پ: کالج ابرلین طی نامه ای بخاطر استخدام و ارتقا مقام آقای محلاتی، شخصی که در مخفی کردن جنایات مرتکب شده علیه بشریت توسط جمهوری اسلامی نقش بسزائی داشته، از تمامی قربانیان قتل عام تابستان ۱۳۶۷ و خانواده هایشان عذرخواهی کند.

ما از شما محترمانه تقاضا میکنیم که به موضوع مندرج در این نامه در اسرع وقت رسیدگی کرده و نتایج رسیدگی تان را به آقای کاوه شهروز و خانم لادن بازرگان ارسال دارید


با احترام


رونوشت به:

اعضای هیئت امنای کالج ابرلین

رئیس اتحادیه دانشجویان کالج ابرلین
List of S


ignatories


Family Members of the Victims and Former Political Prisoners


۱ 

Abani, Ali 

Former Political Prisoner, Political Activist and University Professor


۲ 

Alavi, Dr. Hossain 

Physician and brother of the victim Mehdi Alavi Shushtari


۳ 

Alavi, Edina M. 

Family member of the victim Mehdi Alavi Shushtari


۴ 

Alavi, Laleh 

Sister of the victim Mehdi Alavi Shushtari


۵ 

Alavi, Mark M. 

Brother of the victim Mehdi Alavi Shushtari


۶ 

Alavi, Ramin 

Nephew of the victims Mehdi Alavi Shushtari


۷ 

Alizadeh, Solmaz 

Daughter of the Victim Alizadeh


۸ 

Bakian, Hasti 

Niece of the victim Bijan Bazargan


۹ 

Bakian, Kayhan 

Nephew of the victim Bijan Bazargan


۱۰ 

BaniAsad, Hanna 

Niece of the victim Bijan Bazargan


۱۱ 

BaniAsad, Leila 

Niece of the victim Bijan Bazargan


۱۲ 

Bazargan, Babak 

Brother of the victim Bijan Bazargan


۱۳ 

Bazargan, Banafsheh 

Sister of the victim Bijan Bazargan


۱۴ 

Bazargan, Dr. Niloofar 

Physician and sister of the victim Bijan Bazargan


۱۵ 

Bazargan, Laleh 

Sister of the victim Bijan Bazargan


۱۶ 

Bazargan, Lawdan 

Former Political Prisoner & Sister of the victim Bijan
Bazargan & Political & Human Rights Activist


۱۷ 

Behkish, Mansureh 

Former Political Prisoner & Sister of the Victims Zahra Behkish, Mohammad Reza Behkish, Mohsen Behkish, Mohammad Ali Behkish, Mahmoud Behkish and Sister-in-Law of victim Siamak Asadian


۱۸ 

Boroumand, Dr. Ladan 

Roya Boroumand is the Executive Director and co-founder of the Abdorrahman Boroumand Foundation; the Steering Committee of the World Movement for Democracy and Daughter of the Victim Abdorrahman Boroumand


۱۹ 

Boroumand, Dr. Roya 

Roya Boroumand is the Executive Director and co-founder of the Abdorrahman Boroumand Foundation and Daughter of the Victim Abdorrahman Boroumand


۲۰ 

Damavandi, Ali 

Brother of the victim Mohammad Seyed Mohesen
Damavandi


۲۱ 

Damghani, Saman 

Family Member of one of the Victims of 1988


۲۲ 

Ebrahim Zadeh, Bagher 

Brother of the victim Dr. Gholam Ebrahimzadeh


۲۳ 

Farahani, Setareh 

Family Member of one of the Victims of 1988


۲۴ 

Foruzesh, Masoud 

Former Political Prisoner and Political Activist


۲۵ 

Gazrani, Manijeh 

Sister of the victim Bahman Gazrani


۲۶ 

Gazrani, Parvin 

Wife of the victim Ali Reza Mohammadi Kamijani


۲۷ 

Ghadrdan, Marjan 

Niece of the victim Bijan Bazargan


۲۸ 

Hemat Poor, Mahin 

Family Member of one of the Victims of 1988


۲۹ 

Labadi, Mina 

Wife of the victim Ali Asghar Zeighami


۳۰ 

Khalafi, Firoozeh 

Wife of the victim Gholam Reza (Hesam) Yeganeh


۳۱ 

Khani, Ahad 

Former Political Prisoner and Political Activist


۳۲ 

Maneshi, Bahareh 

Daughter of the victim Abbas Ali Maneshi Roodsari


۳۳ 

Moeini-Chagravand,
Khatereh 

Sister of the victim Heybatollah Moini-Chaghravand


۳۴ 

Emam, Mojtaba 

Friend of the victims Akbar Samim, Hamid Chelpalizadeh,
Mohammad Ali Memar and Mehdi Mohammadi


۳۵ 

Moghadam, Rezvan 

Wife victim of the victim Ali Asghar Manuchehrabadi


۳۶ 

Mostafavi, Behrouz 

Family Member of one of the Victims of 1988


۳۷ 

Nejati, Shahnaz 

Former Political Prisoner


۳۸ 

Ranji, Zahra 

Wife of the victim Naser Halimi Asl


۳۹ 

Rezvani, Babak 

Family Member of one of the Victims of 1988


۴۰ 

Rostamalipour, Gita 

Wife of victim Mohammad Nabi Jadidi and Sister of the victim Parvis Rostamlipour


۴۱ 

Rostamalipour, Sima 

Sister of the victim Parvis Rostamlipour


۴۲ 

Rostamalipour, Vida 

Wife of the victim Majid Ivani and Sister of the victim Parvis Rostamalipour


۴۳ 

Saberi, Banoo 

Wife of the victim Abbas Ali Maneshi Roodsari


۴۴ 

Safapour, Jamshid 

Former Political Prisoner and Political Activist


۴۵ 

Salmasi, Akbar 

Former Political Prisoner and Political Activist


۴۶ 

Sarvestani, Nima 

Swedish-Iranian Filmmaker & Brother of the victim Mohammad-Rahim (Rostam) Akbar-Pour Sarvestani


۴۷ 

Shahrooz, Kaveh 

Family member of the victim Mehrdad Ashtari


۴۸ 

Shirali Nouri, Jamileh 

Sister of Iraj Shirali Nouri


۴۹ 

Taheri Poor, Mohammad 

Family Member of one of the Victims of 1988


۵۰ 

Talebi Kalkhoran, Esmat 

Wife of victim Abdolmajid Simyari & Sister of Victims Adel Talebi Kalkhoran, Reza Talebi Kalkhoran, and Eltefat Talebi Kalkhoran


۵۱ 

Tayar, Sadegh 

Former Political Prisoner and Political Activist


۵۲ 

Tonkaboni, Zohreh 

Wife of the victim Ali Reza Kiayi


۵۳ 

Toobaei, Nina 

Sister of the victim Siamak Toobaei


۵۴ 

Vosugh, Behrouz 

Former Political Prisoner and Political Activist


۵۵ 

Zanjani, Shahbaz 

Former Political PrisonerOther Signatories۵۷ 

Ahmadian, Sima 

Concerned Citizen


۵۸ 

Ahmadi, Dr. Ramin 

Physician and Co-Founder of the Iran Human Rights
Documentation Center (IHRDC)


۵۹ 

Amin, Shadi 

Director of Iranian Lesbian & Transgender (6Rang)


۶۰ 

Asgar, Iraj 

Community Activist


۶۱ 

Baghernia, Dr. Sara 

Concerned Citizen


۶۲ 

Bakian, Azi 

Concerned Citizen


۶۳ 

Bandeh Moghadam, Ensieh 

Independent Social Activist


۶۴ 

Bandeh Moghadam, Masoud 

Political Activist


۶۵ 

Bijan Yar, Nasrin 

Civil Activist


۶۶ 

Chitsazan, Mansour 

Concerned Citizen


۶۷ 

Dashti Asl, Akram 

Concerned Citizen


۶۸ 

Dorjee, Dr. Tanzi 

Associate Professor of Human Communication Studies at
California State University, Fullerton


۶۹ 

Ebrahimian, Ava 

Cardiff University of London- Student


۷۰ 

Ebrahimian, Nima 

Concerned Citizen


۷۱ 

Ebrahimian, Saeed 

Concerned Citizen


۷۲ 

Faraji, Leyli 

Human Rights Activist and Sister of the victim Maryam Faraji


۷۳ 

Ghahremanloo, Dr. Iraj 

Concerned Citizen


۷۴ 

Ghiassiaan, S. Mostafa PHD 

Professor Georgia Institute of Technology


۷۵ 

Ghobadi, Siamak 

Political Activist


۷۶ 

Goharzad, Reza 

Political Analyst and Host of the Radio Program “Politics Today” on KIRN


۷۷ 

Gorgin Poor, Mostafa 

Concerned Citizen


۷۸ 

Hakakian, Roya 

Author and Co-Founder of the Iran Human Rights Documentation
Center (IHRDC)


۷۹ 

Hakimi, Mohsen 

Political Activist


۸۰ 

Hartman, Nia 

Concerned Citizen


۸۱ 

Kasiri, Mehran 

Community Activist


۸۲ 

Khadivi, Mahin 

Member of Iran’s writers Association


۸۳ 

Khorshidi, Hamid (Sirus) 

Political and Social Activist


۸۴ 

Khoshnood, Dr. Kaveh 

Associate Professor and Director of Undergraduate Studies at Yale School of Public Health


۸۵ 

Mansur, Nasi 

Community Activist


۸۶ 

Masih, Alinejad 

Journalist and Founder of the White Wednesdays Campaign


۸۷ 

Matini, Mahbubeh 

Concerned Citizen


۸۸ 

Mazur, Peter 

Activist


۸۹ 

Milani, Shahin 

Executive Director of the Iran Human Rights Documentation Center (IHRDC)


۹۰ 

Mir, Mammar 

Concerned Citizen


۹۱ 

Mir, Mehdi 

Concerned Citizen


۹۲ 

Mirzadegi, Shokooh 

Writer, Journalist, and Cultural Heritage Activist


۹۳ 

Mohabbatizadeh, Akbar 

Human Rights Activist


۹۴ 

Abghari, Shahla PHD 

University Professor & Human Rights Activist


۹۵ 

Abghari, Siavash PHD 

University Professor & Human Rights Activist


۹۶ 

Mohajer, Dr. Shahab 

Concerned Citizen


۹۷ 

Nadimi, Ali 

Political Activist


۹۸ 

Nayeb Hashem, Dr. Hassan 

Physician and Human Right Activist


۹۹ 

Parnian, Behzad 

Journalist & Activist


۱۰۰ 

Parvania, Maryam 

Concerned Citizen


۱۰۱ 

Peimaneh, Moll 

Writer & Human Rights Activist


۱۰۲ 

Poorkian, Hurvash 

Concerned Citizen


۱۰۳ 

Rezaei, Fatemeh 

Human Rights Activist


۱۰۴ 

Rips, Lauren 

Concerned Citizen


۱۰۵ 

Rostam Pour, Dr. Behzad 

Concerned Citizen


۱۰۶ 

Rostamian, Kurosh 

Concerned Citizen


۱۰۷ 

Rubin, Helaine 

Educator and Concerned Citizen


۱۰۸ 

Sabi, Hamid 

Lawyer


۱۰۹ 

Sadr, Shadi 

Human Rights Lawyer, Co-Director of Justice for Iran


۱۱۰ 

Saeeidin, Afshin 

Political Activist


۱۱۱ 

Saidi, Kia 

Human Rights Activist


۱۱۲ 

Seyf Ollahi, Leila 

Political Activist


۱۱۳ 

Shafiei, Fatemeh PHD 

Associate professor and Chair Department of Political Science Spelman College


۱۱۴ 

Shahbazkhani, Majeed 

Political Activist


۱۱۵ 

Shakeri, Mohammad 

Artist and Culture and Media Expert


۱۱۶ 

Sheybani, Farideh 

Concerned Citizen


۱۱۷ 

Shirdel, Behrouz 

Concerned Citizen


۱۱۸ 

Stewart, Marmar 

Concerned Citizen


۱۱۹ 

Suren, Behrouz 

Socio-Political Activist


۱۲۰ 

Taheri Poor, Maryam 

Concerned Citizen


۱۲۱ 

Tavakoli, Bijan 

Concerned Citizen


۱۲۲ 

Tehrani, Afsaneh 

Concerned Citizen


۱۲۳ 

Torabi, Dr. Mohammad 

Human Rights Activist


۱۲۴ 

Varahram, Farhad 

Cinematographer & Photographer


۱۲۵ 

Wallace, Shannon 

Concerned Citizen


۱۲۶ 

Zarin, Dr. Mehrab 

Concerned Citizen


۱۲۷ 

Van Clements 

Paralegal/ IT Specialist


۱۲۸ 

Parisa Hadadazadeh 

Concerned Citizen


۱۲۹ 

Erika Whitworth 

Technical Recruiter


۱۳۰ 

Sami Netherton 

AWARE Wildlife Center- Wildlife Care Supervisor II


۱۳۱ 

Hayden Spiess 

Editor


۱۳۲ 

Michael Halbert 

Suarez Consulting- Small Business Owner


۱۳۳ 

Evelyne Guerrero 

Delta- Supervisor


۱۳۴ 

Jessie Tallent 

Case Manager


۱۳۵ 

Mike Gofman 

Alaska Airlines- Pilot


۱۳۶ 

Emily Ripple 

AWARE Wildlife Center- Wildlife Care Supervisor I


۱۳۷ 

Lovely Tanglacan 

AWARE Wildlife Center- Wildlife Care Supervisor I


۱۳۸ 

Alexander Horton 

AWARE Wildlife Center- Wildlife Care Supervisor T


۱۳۹ 

Brandon Williams 

Project Manager


۱۴۰ 

Zachary King 

Car Detailer


۱۴۱ 

Jamie Wireman 

Contractor for DFSC


۱۴۲ 

Katherine Dillard 

Concerned Citizen


۱۴۳ 

Scott Lange 

AWARE Wildlife Center- Executive Director


۱۴۴ 

Tamara Morton 

Concerned Citizen


۱۴۵ 

Elizabeth Turner 

Environmental Educator


۱۴۶ 

Melissa Gregg 

Dog Trainer


۱۴۷ 

Christopher Jones 

Production Key Grip


۱۴۸ 

Mallory Spiess 

Business Management Associate


۱۴۹ 

Taft Spiess 

Kendall College of Art and Design-Student


۱۵۰ 

Tanner Spiess 

Marian High School- Student


۱۵۱ 

Melanie Furr 

Atlanta Audubon- Education Director


۱۵۲ 

Kelsey Carter 

Kennel Technician


۱۵۳ 

Steven Zigler 

Production Rigging Gaffer


۱۵۴ 

Einola Carter 

Delivery Driver


۱۵۵ 

Kolin Gonzalez 

Motorcycle Repairman


۱۵۶ 

Steve Tallent 

Retired Sales Representative


۱۵۷ 

Phyllis Tallent 

Retired Administrative Manager


۱۵۸ 

Cody Tallent 

Canine Trainer


۱۵۹ 

Michelle Akers 

Retired Accountant


۱۶۰ 

Mary West 

Grocer


۱۶۱ 

Pam Cone 

Retired Boutique Owner


۱۶۲ 

Tina Lee 

Olympic College- Student


۱۶۳ 

Brittany Dean 

Grocer


۱۶۴ 

Yarrow Koning 

Program Manager


۱۶۵ 

Terrance Mitchell 

Tuskegee University- Veterinary Student


۱۶۶ 

Allie Mentana 

Project Manager


۱۶۷ 

Colleen Burley 

Production Set Dresser


۱۶۸ 

Leigha Leftenant 

Debt Collector


۱۶۹ 

Daniel Ray 

Production Marine Coordinator


۱۷۰ 

Barbara Cole 

Business Owner/ Admin Assistant


۱۷۱ 

Junior Jean-Pierre 

Sales Associate


۱۷۲ 

Monica Kota 

University of Minnesota- PhD Student


۱۷۳ 

Brian Watts 

Veterinary Technician


۱۷۴ 

Bradley Baker 

Georgia Tech- PhD Graduate Research Assistant


۱۷۵ 

Christina Sue Fancher 

Physical Therapist


۱۷۶ 

Geoffrey Spiess 

Attorney


۱۷۷ 

Chase Scott 

Veterinary Assistant


۱۷۸ 

Bri Young 

Environmental Health Analyst


۱۷۹ 

Jess Anderson 

Geologist


۱۸۰ 

Ilana McCallister 

Production Accountant


۱۸۱ 

Michael Whitworth 

Delivery Driver


۱۸۲ 

Madeline Houston 

Concerned Citizen


۱۸۳ 

Anna Krikorian 

University of Ga- Veterinary Student


۱۸۴ 

Caitlin Murphy 

Physicians Assistant


۱۸۵ 

Andrew Daugett 

Concerned Citizen


۱۸۶ 

Shannyn Griffin 

Customer Service Supervisor


۱۸۷ 

Sheilah Rae Holland 

Concerned Citizen


۱۸۸ 

Tammi Scarbro 

Small Business Owner


۱۸۹ 

Jennifer Uzeda 

Grocery Clerk


۱۹۰ 

Alysha Book 

Veterinary Assistant


۱۹۱ 

Samuriah Srock 

Grocery Replenishment Specialist


۱۹۲ 

Andrea Blasingame 

Amanda McCarthy Director of Brand Enforcement


۱۹۳ 

Alexander Garver 

Cat Care Specialist


۱۹۴ 

Laura Anne Louise Hooley 

Kennel Technician


۱۹۵ 

Thea Mayhew 

Production Snake Wrangler


۱۹۶ 

Mathew Lake 

Concerned Citizen


۱۹۷ 

Dr Emily Parsons 

Veterinarian


۱۹۸ 

Leonard Yeager 

CEO Business owner


۱۹۹ 

Jeffery Liebert 

Police Officer


۲۰۰ 

Andrhea Dalrymple 

Navy Private


۲۰۱ 

John Dalrymple 

Concerned High School Citizen


۲۰۲ 

Michele Brown 

Receptionist


۲۰۳ 

Alvin Chon 

Stunt Man


۲۰۴ 

Atrevelle Gilmore 

Concerned Citizen


۲۰۵ 

Joshua Wireman 

IT Manager


۲۰۶ 

Dalton Dorset 

Concerned Citizen


۲۰۷ 

Zachary Falls 

Music Producer


۲۰۸ 

Ahnisha Brown 

Part Time Amazon Shopper


۲۰۹ 

Julian Davis 

IT Help Desk


۲۱۰ 

Eddy Kan 

Graphic Design and Video Game Developer


۲۱۱ 

Jennifer Herring 

Home Depot- Service Associate


۲۱۲ 

Darla Warnock 

Paralegal


۲۱۳ 

Marcus Jackson 

Army Field Artillery Lieutenant


۲۱۴ 

Tamara Jennings 

Concerned Citizen


۲۱۵ 

Ellen Lorene King 

Concerned Citizen


۲۱۶ 

Isis Palmer 

Mortgage Specialist


۲۱۷ 

Alexandra Copeland 

AWARE Wildlife Center- Wildlife Care Supervisor I


۲۱۸ 

Sarah Boyle 

IBM- Senior Business Analyst


۲۱۹ 

Marielle Kromis 

AWARE Wildlife Center- Wildlife Care Supervisor II


۲۲۰ 

Angie Whitworth 

Executive Assistant


۲۲۱ 

Rebecca Coker 

Applications Consultant


۲۲۲ 

James Cole 

Professional Geologist


۲۲۳ 

Harrison Cole 

University of Arizona- Student


۲۲۴ 

Abigail Cole 

Assistant Bread and Pastry Chef


۲۲۵ 

Christian Joseph King 

Concerned Citizen


۲۲۶ 

Jennifer Crowley 

General Manager


۲۲۷ 

Lindsay Hyatt 

Office Manager


۲۲۸ 

Ryan Cox 

IATSE 479 Production


۲۲۹ 

Rachael Wright 

Editorial Service Lead


۲۳۰ 

Kian BaniAsad 

Concerned Citizen


۲۳۱ 

Jordan Budnick 

Florida Keys Wildlife Center- Executive Director


۲۳۲ 

Dennis Sempsey 

Emory University- Gardner


۲۳۳ 

Ali Parsa 

Checkers Fast Food- Owner


۲۳۴ 

Michelle Sessions 

Elementary School Teacher


۲۳۵ 

Della Shaw 

Concerned Citizen


۲۳۶ 

James Patton Graham 

Golf Course Attendant


۲۳۷ 

Brett Douglas Baxter 

Concerned Citizen


۲۳۸ 

Jake Northrup 

Kennel Technician


۲۳۹ 

Beverly Gordon 

Director of Financial Analytics


۲۴۰ 

Kellie Robillard 

Senior Recruiter


۲۴۱ 

Nicholas Allen Summerour 

Concerned Citizen


۲۴۲ 

Nicholas King 

Concerned Citizen


۲۴۳ 

Ryan Gordon 

Georgia State University- Student/ Warehouse Worker


۲۴۴ 

Kevin McDougall 

Senior Recruiter


۲۴۵ 

Kelly Camp 

Director of Patient Care


۲۴۶ 

Micah Kiker 

SQL Developer


۲۴۷ 

Johnathan Brown 

CNA


۲۴۸ 

Norma Thomas 

Retired Concerned Citizen


۲۴۹ 

David Berzack 

Concerned Citizen


۲۵۰ 

Sean Piffer 

Concerned Citizen


۲۵۱ 

Carly Hotzman 

Concerned Citizen


۲۵۲ 

Bryan Aiken 

Concerned Citizen


۲۵۳ 

Jason Bartholomew 

Concerned Citizen


۲۵۴ 

John Mason Holland 

Engineer


۲۵۵ 

Candi Cooper Gordon 

HR Specialist


۲۵۶ 

Angel Whitworth 

Fundraising Manager


۲۵۷ 

Monte Gordon 

Insurance Salesman


۲۵۸ 

Itoro Ekwere 

Actress/ Model


۲۵۹ 

Helen Loeb 

Retired Teacher


۲۶۰ 

Amy Deveaux 

Concerned Citizen


۲۶۱ 

Kevin Fisher 

Concerned Citizen


۲۶۲ 

Jeremy Weimer 

Concerned Citizen


۲۶۳ 

Brian Matthews 

College Student


۲۶۴ 

Quynh Tran 

College Student


۲۶۵ 

Sarah Smith 

College Student


۲۶۶ 

Johnathan Kim 

Restaurant Manager


۲۶۷ 

Chris Weiss 

Electrical Engineer


۲۶۸ 

Brittany Kline 

Concerned Citizen


۲۶۹ 

Amity Jordan 

Concerned Citizen


۲۷۰ 

Sophia Cherribi 

Emory University- Student


۲۷۱ 

Sontai-Blu Boyd 

Auburn University- Student


۲۷۲ 

Nikita Patel 

University of Georgia- Student


۲۷۳ 

Cheryl Mack 

HR Manager


۲۷۴ 

Cheyenne Perkins 

Nanny


۲۷۵ 

Shanal Wallace 

Stay at Home Mom


۲۷۶ 

Kathy Horton 

Concerned Citizen


۲۷۷ 

Lindsay Graham 

Concerned Citizen


۲۷۸ 

Edward Butler 

Concerned Citizen


۲۷۹ 

Leslie Parker 

Concerned Citizen


۲۸۰ 

Marty Parker 

Concerned Citizen


۲۸۱ 

Jessyca Sexton 

Housekeeping Manager


۲۸۲ 

Kelly Sexton 

Customer Service Representative


۲۸۳ 

Jacquie St James 

Concerned Citizen


۲۸۴ 

Doug St James 

Concerned Citizen


۲۸۵ 

Nan Kemberling 

Celloist


۲۸۶ 

William Dewberry 

Receptionist


۲۸۷ 

Bradley Herring 

Graphic Designer


۲۸۸ 

Jason Wolf 

Concerned Citizen


۲۸۹ 

Elena Wolf 

Veterinary Technician


۲۹۰ 

Cody Kolodziejski 

Security Officer


۲۹۱ 

Nicole Parks 

CNN


۲۹۲ 

Jill Roberts 

Loan Officer


۲۹۳ 

Mark Mac Nonia 

Retired Military- US Army


۲۹۴ 

Karen Gildea 

Veterinary Assistant


۲۹۵ 

John Miller 

Fullerton College- Student


۲۹۶ 

Ishika Muchhal 

California Institute of the Arts- Student


۲۹۷ 

Daniella Silva 

California Institute of the Arts- Student


۲۹۸ 

Charles Todd 

Paramedic


۲۹۹ 

Shana Pau 

Graduate Student


۳۰۰ 

Mickey Rich 

Production Lighting Technician


۳۰۱ 

Robbie Astrove 

Dekalb County Parks Department- Preserve Manager


۳۰۲ 

Never Cheng 

Material Handler


۳۰۳ 

April Clark 

Student


۳۰۴ 

Ben Wise 

Student


۳۰۵ 

Arina Reid Martin 

Student


۳۰۶ 

Seraj Paramanu 

University of Pennsylvania- Student


۳۰۷ 

Hope Davis 

Concerned Citizen


۳۰۸ 

Katie Sief 

Student


۳۰۹ 

Promise Jollah 

Student


۳۱۰ 

Kimberly Xiomara 

Student


۳۱۱ 

Bradley Swanson 

Concerned Citizen


۳۱۲ 

Skylar Rosenberg 

Concerned Citizen


۳۱۳ 

Eliza Boyanton 

Concerned Citizen


۳۱۴ 

Paige Lord 

Concerned Citizen


۳۱۵ 

Shraddha Bhutiyani 

Student


۳۱۶ 

Lucy Robert 

Concerned Citizen


۳۱۷ 

Horeb Berhane 

Student


۳۱۸ 

Kathleen Hoover 

University of Georgia- Student


۳۱۹ 

Kathy Do 

Concerned Citizen


۳۲۰ 

Wyne Kelly 

Concerned Citizen


۳۲۱ 

Devonna Blue 

Concerned Citizen


۳۲۲ 

Gabrielle Stearns 

Student


۳۲۳ 

Sophia Haggray 

Student


۳۲۴ 

Mary Kathryn Evans 

Georgia Tech University- Student


۳۲۵ 

Caroline Mitchell 

Student


۳۲۶ 

Abigail Mchoul 

Student


۳۲۷ 

Andreanna Kitas 

Student


۳۲۸ 

Sirriana Blanca 

Student


۳۲۹ 

Leah Thomas 

Emerson College- Student


۳۳۰ 

Emily Perulero 

Student


۳۳۱ 

Virginia Van Pelt 

University if Georgia- Student


۳۳۲ 

Rachael Doran 

Student


۳۳۳ 

Ali Coulter 

Student


۳۳۴ 

Lily Kersh 

Student


۳۳۵ 

Evren Basaran 

Student


۳۳۶ 

Kelsey Rios 

Student


۳۳۷ 

Ellie Majdancic 

Student


۳۳۸ 

Miraal Siddiqui 

Student


۳۳۹ 

Maria Fernanda 

Student


۳۴۰ 

Kris Drew 

Concerned Citizen


۳۴۱ 

Paris Malakian 

Concerned Citizen


۳۴۲ 

Maria Rampaly 

Student


۳۴۳ 

Dylan Butcher 

Student


۳۴۴ 

Jessic Lac 

University of Georgia- Student


۳۴۵ 

Jessica Thompson 

University of Georgia- Student


۳۴۶ 

Avery Godwin 

Concerned Citizen


۳۴۷ 

Sophie Dupont 

Concerned Citizen


۳۴۸ 

Christina Garcia-Corrales 

Concerned Citizen


۳۴۹ 

Camille Renee 

Concerned Citizen


۳۵۰ 

Sebastian Mendez 

Concerned Citizen


۳۵۱ 

Jim Salisbury 

Student


۳۵۲ 

Ella’s Hinton 

Concerned Citizen


۳۵۳ 

Bryan Yan 

University of Pennsylvania- Student


۳۵۴ 

Aly Ramirez 

Student


۳۵۵ 

Grace McGrail 

Student


۳۵۶ 

Iris Wickham 

Emory University- Student


۳۵۷ 

Amarillis Cano 

Concerned Citizen


۳۵۸ 

Delaney Kolbensvik 

Concerned Citizen


۳۵۹ 

Hasti Bakian 

California Institute of the Arts- Student


۳۶۰ 

Emily Barber 

Concerned Citizen


۳۶۱ 

Lee Creel 

Concerned Citizen


۳۶۲ 

Christina Maria 

Concerned Citizen


۳۶۳ 

Ashley Garcia 

Concerned Citizen


۳۶۴ 

Annie Arditi 

University of Pennsylvania- Student


۳۶۵ 

Mansi Patel 

Georgia State University- Student


۳۶۶ 

Anna Motel 

Concerned Citizen


۳۶۷ 

Sophia Mwaisela 

University of Pennsylvania- Student


۳۶۸ 

Rachael Hedrick 

Biologist/ Veteran Assistant


۳۶۹ 

Vyvyan Hughes 

Neon Designer/ Film Industry Vendor


۳۷۰ 

Laura Crouse 

Wildlife Rehabilitator


۳۷۱ 

Jason Morexraft 

CFO


۳۷۲ 

Caroline Kulinski 

Voice Coach


۳۷۳ 

Christopher Kulinski 

Auto Trader- Corporate Vice President


۳۷۴ 

Louis Gonzalez 

Scientist


۳۷۵ 

Ramon Rodriguez 

Truck Driver


۳۷۶ 

Neal Mattews 

Concerned Citizen


۳۷۷ 

Suzanne Matthews 

Concerned Citizen


۳۷۸ 

Erin Feichtner Easterwood 

Water Biologist


۳۷۹ 

Colin Arrowood 

Georgia State University- PhD Student


۳۸۰ 

Robert Houshel Jr 

Canine Behavioral Specialist


۳۸۱ 

Emily Sprague 

Veterinary Technician


۳۸۲ 

Diana Sadeghi 

High School Student


۳۸۳ 

Robin Kabodvand 

High School Student


۳۸۴ 

Mariela Marckioli 

Assistant Vice President/ Money Service Business Bank
Officer


۳۸۵ 

Leah Giammarva 

Gwinnett Technical College- Student


۳۸۶ 

Amanda Lee Atkins 

Concerned Citizen


۳۸۷ 

Kristina Strane 

Executive Assistant


۳۸۸ 

Jody Deweese 

Retired Police Officer


۳۸۹ 

Rachael Rarick 

Montessori School Teacher


۳۹۰ 

Christy McMichael Reeves 

Wildlife Rehabilitator


۳۹۱ 

Annelise Wilson 

Doggy Daycare Attendant/ Kennel Technician


۳۹۲ 

Alinejad, Masih 

Journalist and Founder of the White Wednesdays Campaign


۳۹۳ 

Namita Money 

Organizer


۳۹۴ 

Elena Wolf 

Mother and Preschool Teacher


۳۹۵ 

Peter Mawhinney 

Concerned Citizen


۳۹۶ 

Andrea McGee 

Concerned Citizen


۳۹۷ 

Dustin Johnson 

Concerned Citizen


۳۹۸ 

Mojdeh Bakhtiary 

Real Estate Agent


۳۹۹ 

Patti Fridriksson 

Truck Driver


۴۰۰ 

Merril Thomas 

Lead Foreman


۴۰۱ 

Jo Bolen 

Behavioral Therapist


۴۰۲ 

Jade Johnson 

Concerned Citizen


۴۰۳ 

Adele Harris 

Concerned Citizen 


۴۰۴ 

Sarah Kelley 

Concerned Citizen


۴۰۵ 

Kayla McGee 

Concerned Citizen


۴۰۶ 

Inga Masic 

Concerned Citizen


۴۰۷ 

Adriana Stivers 

Veterinary Technician


۴۰۸ 

Kai Williams 

IWRC- Executive Director


۴۰۹ 

Eric Rion 

Concerned Citizen


۴۱۰ 

Crissy Rion 

Concerned Citizen


۴۱۱ 

Martha Watts 

Concerned Citizen


۴۱۲ 

Michaela Owen 

Concerned Citizen


۴۱۳ 

Daniel Johnson 

Concerned Citizen


۴۱۴ 

Beverly Feng 

University of Pennsylvania- Student


۴۱۵ 

Molly Malloy 

Concerned Citizen


۴۱۶ 

Jake Holt 

Concerned Citizen


۴۱۷ 

Gracie Ellet 

Virginal Tech- Student


۴۱۸ 

Leah Shankman 

Concerned Citizen


۴۱۹ 

Ella Floyd 

Concerned Citizen


۴۲۰ 

Amanda Halbert 

Concerned Citizen


۴۲۱ 

Talia Coopersmith 

University of Pennsylvania- Student


۴۲۲ 

Emily Zhou 

Georgia Tech University- Student


۴۲۳ 

Siya Patel 

Concerned Citizen


۴۲۴ 

Karmen Pletikosic 

Concerned Citizen


۴۲۵ 

Inaara Jadavji 

Concerned Citizen


۴۲۶ 

Lex Schultz 

Yale University- Student


۴۲۷ 

Kelsey Alexander 

Concerned Citizen


۴۲۸ 

Ann Richmond 

Concerned Citizen


۴۲۹ 

Hlina Kiros 

University of Georgia- Student


۴۳۰ 

Zoe Skeeling 

Concerned Citizen


۴۳۱ 

Eloa Noir 

Concerned Citizen


۴۳۲ 

Katie Lowe 

Concerned Citizen


۴۳۳ 

Abby Thien 

Georgia Tech University- Student


۴۳۴ 

Deanna Moyer 

Concerned Citizen


۴۳۵ 

Nick Williams 

Concerned Citizen


۴۳۶ 

Siya Pun 

Concerned Citizen


۴۳۷ 

Emily Marie Roth 

Trees Atlanta- Arbor Specialist


۴۳۸ 

Laura Claire 

Concerned Citizen


۴۳۹ 

Jessica Sanders 

Concerned Citizen


۴۴۰ 

Marie Dietz 

Concerned Citizen


۴۴۱ 

Cathrine Nolan 

Science Teacher


۴۴۲ 

Mieshia Conway 

Concerned Citizen


۴۴۳ 

Jessica Lynn McKee 

Concerned Citizen


۴۴۴ 

Kevin Hogan 

Environmental Compliance Specialist


۴۴۵ 

Rebecca Perry 

School Teacher


۴۴۶ 

Sarah Robles 

Concerned Citizen


۴۴۷ 

Jennifer Edenfield 

Claims Adjuster/ Nursing/ Paralegal


۴۴۸ 

Zuntashe Nicole Kennedy 

Concerned Citizen


۴۴۹ 

Jennifer Chen 

Technology Consultant


۴۵۰ 

Miles Davis 

Concerned Citizen


۴۵۱ 

Graham Yoder 

Production Props


۴۵۲ 

Claire Ginnane 

University of Georgia- Veterinary Student


۴۵۳ 

Wesley Shepherd 

Cook


۴۵۴ 

Natalia Schuler 

Academy of the Oaks- High School Student


۴۵۵ 

Jennifer Jarvis 

Baldwin Wallace University- Student


۴۵۶ 

Isabella Salahshoor 

UC Riverside- Student


۴۵۷ 

Simon Jo Martin 

UC San Diego- Student


۴۵۸ 

Connor Fitzmaurice 

California Institute of the Arts- Student


۴۵۹ 

Analise Torres 

California Institute of the Arts- Student


۴۶۰ 

Carter James 

Berkley College of Music- Student


۴۶۱ 

Karina Osbourne 

Woodbridge High School- High School Student


۴۶۲ 

Sophia Van Everyhall 

California Institute of the Arts- Student


۴۶۳ 

Sydney Michele Castiglione 

Drake University- Student


۴۶۴ 

Rose Sayers 

California Institute of the Arts- Student


۴۶۵ 

Chloe Belle 

California Institute of the Arts- Student


۴۶۶ 

Paige Van Conant 

California Institute of the Arts- Student


۴۶۷ 

Perry Goeders 

California Institute of the Arts- Student


۴۶۸ 

Kaia Mulunba 

California Institute of the Arts- Student


۴۶۹ 

Madison Dehghi 

Cal State Long Beach- Student


۴۷۰ 

Tyler Sanders 

California Institute of the Arts- Student


۴۷۱ 

Jade Robinson 

California Institute of the Arts- Student


۴۷۲ 

Kylie Christensen 

Cypress College- Student


۴۷۳ 

Chloe Jane Reyes 

Fullerton College- Student


۴۷۴ 

Matthew Hakel 

Mont Claire State University- Student


۴۷۵ 

Breanna Bowra 

California Institute of the Arts- Student


۴۷۶ 

Vahid Daneshmand 

Concerned Iranian Citizen


۴۷۷ 

Sajjad Eslamkhah 

Concerned Iranian Citizen


۴۷۸ 

Jordan Williams 

Concerned Citizen


۴۷۹ 

Amanda Godoy 

Azusa Pacific University- Student


۴۸۰ 

Bayla Forman 

University of Washington- Student


۴۸۱ 

Selene Klasner 

University of Southern California- Student


۴۸۲ 

Jules Mara 

California Institute of the Arts- Student


۴۸۳ 

Sean Hefner 

Cal State Fullerton- Student


۴۸۴ 

Caitlin Abadir- Mullally 

California Institute of the Arts- Student


۴۸۵ 

Iman Amini 

Pace University- Student


۴۸۶ 

Gisou Sarbav 

Concerned Canadian Citizen


۴۸۷ 

Olivia Mitchell 

Concerned London Citizen


۴۸۸ 

Lauren Sage Browning 

California Institute of the Arts- Student


۴۸۹ 

Emmanuel Madera 

Fullerton College- Student


۴۹۰ 

Lydia Filippini 

Cal State Fullerton- Student


۴۹۱ 

Sophia Rahaniotis 

California Institute of the Arts- Student


۴۹۲ 

Rachael Edelstein 

California Institute of the Arts- Student


۴۹۳ 

Emerson Bualat 

California Institute of the Arts- Student


۴۹۴ 

Nikki Eman 

Environmentalist


۴۹۵ 

Makenzie Kimura 

Warner Pacific University- Student


۴۹۶ 

Angelique Hamilton 

Barista


۴۹۷ 

Lou Lou Adora 

Woodrow High School- High School Student


۴۹۸ 

Jeannette Srinivasan 

California Institute of the Arts- Student


۴۹۹ 

Brandon Burns 

Cal State Fullerton- Student


۵۰۰ 

McKenna Brennon 

University of Cincinnati- Student


۵۰۱ 

Harry Golby 

California Institute of the Arts- Student


۵۰۲ 

Danesh Naghibzad 

California Institute of the Arts- Student


۵۰۳ 

Carolyn Renee Avenger 

California Institute of the Arts- Student


۵۰۴ 

Jordan Lotts 

EMT


۵۰۵ 

Kylie Grogan 

Actress


۵۰۶ 

Maia Larom 

California Institute of the Arts- Student


۵۰۷ 

Pablo de Larranaga 

California Institute of the Arts- Student


۵۰۸ 

Gabe Rivas 

California Institute of the Arts- Student


۵۰۹ 

Danielle Silva 

California Institute of the Arts- Student


۵۱۰ 

Ishika Muchhal 

California Institute of the Arts- Student


۵۱۱ 

John Miller 

Fullerton College


۵۱۲ 

Alex Grant 

California Institute of the Arts- Student


۵۱۳ 

Nina Hosseinzadeh 

California Institute of the Arts- Student/ Actress


۵۱۴ 

Lauren Baker 

Actress


۵۱۵ 

Krista Eliot 

American Musical and Dramatic Academy- Student


۵۱۶ 

Natalie D’Amico 

California Institute of the Arts- Student


۵۱۷ 

Emonni X 

Concerned Citizen


۵۱۸ 

Olivia Mcknown 

Connecticut College- Student


۵۱۹ 

Sophia Gabrinetti 

California Institute of the Arts- Student


۵۲۰ 

Hasti West 

Hair Stylist


۵۲۱ 

Shaden Ahadi 

Fullerton College- Student


۵۲۲ 

Niki Tavakoli 

University of Southern California- Graduate Student/ STEM
Center Assistant USC School of Engineering


۵۲۳ 

Michaela Brown 

Pace University- Student


۵۲۴ 

Clare Morrissey 

California Institute of the Arts- Student


۵۲۵ 

Michael Chen 

California Institute of the Arts- Student


۵۲۶ 

Caleigh Lozito 

Actress


۵۲۷ 

Brook Tillman 

California Institute of the Arts- Student


۵۲۸ 

Samantha Solis 

Fullerton College- Student


۵۲۹ 

Kristi Gundhus 

Azusa Pacific University- Student


۵۳۰ 

Oscar Falcon 

California Institute of the Arts- Student


۵۳۱ 

Paris Sarbav 

Canadian High School Student


۵۳۲ 

Hunter Abul 

California Institute of the Arts- Student


۵۳۳ 

Mikayla Nance 

Pace University- Student


۵۳۴ 

Taylor Medina 

Cal State Fullerton- Student


۵۳۵ 

Amelia Whitney 

California Institute of the Arts- Student


۵۳۶ 

August Gray Gall 

California Institute of the Arts- Student


۵۳۷ 

Bayleigh Woodrow 

University of Southern California Channel Islands- Student


۵۳۸ 

Keith Ahistrom 

Fullerton College- Student


۵۳۹ 

Aidan Nicholas 

Concerned London Citizen


۵۴۰ 

Tony Torrico 

California Institute of the Arts- Student


۵۴۱ 

Rachael Bailey 

University of California Irvine- Student


۵۴۲ 

Madi Thoele 

California Institute of the Arts- Student


۵۴۳ 

Cierra Merriman 

Brandman University- Student


۵۴۴ 

Melanie Tanaka 

Boston Conservatory- Student


۵۴۵ 

Yunni Lin 

California Institute of the Arts- Student


۵۴۶ 

Diana Esparza 

Concerned Citizen


۵۴۷ 

Aron Rudich 

Dartmouth College- Student


۵۴۸ 

Nick Wynn 

Concerned Citizen


۵۴۹ 

Jesse Steedman 

Concerned Citizen


۵۵۰ 

Christopher Dunlap 

Concerned Citizen


۵۵۱ 

Cienna Newett 

California Institute of the Arts- Student


۵۵۲ 

Margaret Gill 

UC Irvine


۵۵۳ 

Fiona Rose 

California Institute of Arts-Student


۵۵۴ 

Denise Chacanaca 

UCSC


۵۵۵ 

Rhyan Belanger 

UCI


۵۵۶ 

Alyssa Gines 

San Diego State University


۵۵۷ 

Ryann Ur 

Concerned Citizen


۵۵۸ 

Ariana Bakian 

Cal State Long Beach- Student


۵۵۹ 

Zeni Hyden 

California Institute of Arts-Student


۵۶۰ 

Sophia Papadopoulos 

LMU


۵۶۱ 

Hanna R. Thiel 

Concerned Citizen


۵۶۲ 

Brent Charles 

California Institute of Arts-Student


۵۶۳ 

Antonia Cruz-Kent 

California Institute of Arts-Student


۵۶۴ 

Ariella Schultz 

Haverford College


۵۶۵ 

Sophie Protanl 

Connecticut College


۵۶۶ 

Alex Landavazo 

Concerned Citizen


۵۶۷ 

Katharine Means 

California Institute of Arts


۵۶۸ 

Karina Majewski 

California Institute of Arts


۵۶۹ 

Armita Mirkarimi 

Woodbridge High School Student


۵۷۰ 

Shy Spiegel 

California Institute of Arts


۵۷۱ 

May Kosten 

Connecticut College


۵۷۲ 

Lauren Louis 

Cal State Fullerton- Student


۵۷۳ 

Natasha Rouchon 

Cal State Long Beach- Student


۵۷۴ 

Takoda Barraza 

California Institute of Arts-Student


۵۷۵ 

Lauren Ayala 

Concerned Citizen


۵۷۶ 

Alexa Rouchan 

California Institute of Arts-Student


۵۷۷ 

Jordan Foley 

California Institute of Arts-Student


۵۷۸ 

Symone Holmes 

California Institute of Arts-Student


۵۷۹ 

Emma Anberg 

Concerned Citizen


۵۸۰ 

Solomon Jackson-Hardy 

New York University (NYU)


۵۸۱ 

Ryan Parsa 

Concerned Citizen


۵۸۲ 

Summer Vick 

Student


۵۸۳ 

Jamil Bashir 

Artist/ Retail Sales


۵۸۴ 

Christopher Mack 

Athletic Trainer


۵۸۵ 

Danielle Sereno 

Concerned Citizen


۵۸۶ 

Suzanne Moncrief 

Concerned Citizen


۵۸۷ 

Randy Taylor 

Concerned Citizen


۵۸۸ 

Kristina Warren 

Project Delivery Lead for Privacy Software Firm


۵۸۹ 

Roberto Shawn Hoover 

Attorney


۵۹۰ 

Yashar Faturachi 

Concerned Citizen


۵۹۱ 

Carolyn Humphreys 

Concerned Citizen


۵۹۲ 

Carolina Kreysa 

Retired Social Worker


۵۹۳ 

Megan Maloney 

Nursing School Student


۵۹۴ 

Ricky Beigh 

Restaurant Server


۵۹۵ 

Savannah Coneys 

Restaurant Server


۵۹۶ 

Neema tavakolian 

Restaurant Server


۵۹۷ 

Julian Bray 

Restaurant Server


۵۹۸ 

Sam Slappey 

Concerned Citizen


۵۹۹ 

Kia Lally 

Concerned Citizen


۶۰۰ 

Tim Steel 

Concerned Citizen


۶۰۱ 

Luis Puerta 

Concerned Citizen


۶۰۲ 

Joe Jones 

Concerned Citizen


۶۰۳ 

Addy Delean 

IBM


۶۰۴ 

Doug Hart 

Ecologist


۶۰۵ 

Anna Reed 

Nursing School Student


۶۰۶ 

Alace Fraley 

Bartender


۶۰۷ 

Kimberly Barco 

Model


۶۰۸ 

Aubre Doernberg 

Concerned Citizen


۶۰۹ 

Saffiyah Belen 

Grad School Student


۶۱۰ 

Tori Pateuk 

Cienna Sales Representative


۶۱۱ 

Brett Grauss 

Oncology Medical Assistant Sales Rep


۶۱۲ 

Samantha James 

Teacher


۶۱۳ 

Mary Lee Palmer 

Photographer


۶۱۴ 

Colin McCroy 

Recruiter


۶۱۵ 

Luke James 

Concerned Citizen


۶۱۶ 

Beth Treschitta 

Concerned Citizen


۶۱۷ 

Austin Erickson 

۴۰۱K Sales Rep


۶۱۸ 

Meghan Proctor 

Flight Attendant


۶۱۹ 

Alexis Ledesma 

Mother


۶۲۰ 

Lauren Riggens 

Georgia Pacific


۶۲۱ 

Julia Sparks 

Concerned Citizen


۶۲۲ 

James Clerveau 

Financial Analyst


۶۲۳ 

Katherine Zakharova 

Guest Experience Services at the Marriott


۶۲۴ 

Marina Christine 

ZooKeeper


۶۲۵ 

Richa Bhardwaj 

Model


۶۲۶ 

Bergen Aughey 

Contract Supervisor at Insight Global


۶۲۷ 
Monireh Baradarsn Khosroshahi 


Writer and Human Rights Activist
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید