سندیکای کارگران هفت تپه: جان زندانیان در مناطق سیل زده در خطر است


برگرفته از سایت اخبار روز
آدينه  ۱۶ فروردين ۱٣۹٨ -  ۵ آوريل ۲۰۱۹

حمید رضا لشکری معاون سازمان آب و برق خوزستان اعلام داشت که خطر سیلاب در خوزستان جدی می باشد.

"به گزارش روزنامه حکومتی فارس، چهار شهر خوزستان در معرض سیل قرار دارند و سیلاب حمیدیه، عبدالخان، *شیبان* و کارون را تهدید می کند"

ما. سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه قبلا اعلام کرده بودیم که در صورت تداوم سیل، جان زندانیان در بند، بیشتر از دیگران در معرض خطر قرار می گیرد.

ما در این مدت شاهد بوده ایم که این سیل ویرانگر، خانه و کاشانه فقیرانه هزاران کارگر و زحمتکش را بلعیده است.
از طرف دیگر ما شاهد هستیم کسانی که امور مملکت را در دست دارند، نتوانسته اند حداقل خدمات ضروری را برای سیل زده گان فراهم کنند و تنها شاهکار آنها، حضور نمایشی در بعضی از مناطق سیل زده بوده است که حضور بی تأثیر آنها با تنفر مردم جواب گرفته است.

در این میان جان افرادی که تحت عناوین مختلف، زندانی می باشند از جمله اسماعیل بخشی نماینده و سخنگوی کارگران نیشکر هفت تپه،زندانیان سیاسی و سایر زندانیان در زندان مرکزی اهواز(زندان شیبان)   بیشتر از دیگران در معرض خطر قرار دارد.

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه اعلام می دارد که مسئول جان تمامی زندانیان بعهده دولت و‌تمامی نهادها و سازمان های مربوطه بوده و ما خواستار آن هستیم که تمامی امکانات لازم برای حفظ جان این عزیزان در بند، فراهم شود و همچنین شرایط آزادی آنها فراهم گردد.

در خاتمه ما خواستار آن هستیم که اسماعیل بخشی ،نماینده کارگران نیشکر هفت تپه و‌عضو سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه و سپیده قلیان که هم اکنون در زندان هستند، بدون هیچ قید و شرطی و فوری و بی درنگ آزاد باید گردد!

سندیکای کارگران‌نیشکر هفت تپه
۱۶ فروردین ۹۸

Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید