تظاهرات در اهواز علیه بی توجهی حکومت به سیل زدگان


• گزارش های منتشر شده در شبکه های اجتماعی حاکی از آن است که در اهواز تظاهراتی علیه بی توجهی حکومت به وضعیت سیل زدگان برگزار شده که شب گذشته نیز ادامه یافته است ...
برگرفته از سایت اخبار روز
آدينه  ۲٣ فروردين ۱٣۹٨ -  ۱۲ آوريل ۲۰۱۹

گزارش های منتشر شده در شبکه های اجتماعی حاکی از آن است که در اهواز تظاهراتی علیه بی توجهی حکومت به وضعیت سیل زدگان برگزار شده است. این تظاهرات شب گذشته ادامه یافته و در ویدئویی که از آن منتشر شده، صدای ممتد شلیک گلوله های هوایی به گوش می رسد. بنابر این گزارش ها، مردم در مناطق عین دو، ملاشیه، کوی علوی، قلعه کنعان و کوت عبدالله خوزستان دست به اعتراض زده اند و نیروهای ضد شورش در خیابان های اهواز مستقر شده اند. «ای دشمن من از هر خانه و خیابان برای مبارزه با تو بیرون آمده‌ام» از جمله شعارهای مردم بوده که به زبان عربی گفته می شده است.جمعه 23 فروردین - اهالی منطقه عین_دو (سید کریم) در غرب اهواز در اعتراض به عدم رسیدگی به سیل‌زدگان دست به تظاهرات زدند. 
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید