ادامه آزار سپیده قلیان و بی خبری از وضعیت اسماعیل بخشی


برگرفته از سایت اخبار روز
دوشنبه  ۱٣ اسفند ۱٣۹۷ -  ۴ مارس ۲۰۱۹

مقامات امنیتی و قضائی برای آزار سپیده قلیان و خانواده اش، او را به زندان سپیدار اهواز منتقل کرده اند در حالی که دوره بازداشت یک ماهه او به پایان رسیده است. همچنین از وضعیت و محل نگهداری اسماعیل بخشی خبری در دست نیست.

کانال مستقل کارگران هفت تپه خبر داده است با وجود پیگیری های خانواده های بخشی و قلیان هیچ جواب مشخصی درباره وضعیت آنها از سوی مقامات امنیتی و قضائی ارائه نمی شود. تنها پاسخ تا کنونی این مقامات، وعده های دروغ و به قصد وقت کشی برای آزار و اذیت هرچه بیشتر بازداشت شدگان و خانواده ایشان بوده است.

تمامی این رفتارها تنها به قصد اذیت و آزار این دو بازداشت شده و خانواده شان و با هدف سرکوب مطالبات و اعتراضات کارگری و به جهت دفاع از دزدان و اختلاسگران صورت می‌گیرد.

در پایان این گزارش آمده است: خانواده های بازداشت شدگان فردا سه شنبه در مقابل دادگستری شوش به تجمع اعتراضی دست خواهند زد و ما از همکاران دعوت میکنیم برای اعلام همدلی و همبستگی با این عزیزان در ساعت ده صبح به آنها بپوندند.

Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید