بزرگداشت روز جهانی زن ۲۰۱۶ در دورتموند/ آلمان

 ۱۸اسفند ۱۳۹۴

برگرفته از سایت حامیان مادران پارک لاله دورتموند

گروه "اتحاد زنان دورتموند" روز شنبه ۵ مارس ۲۰۱۶، روز جهانی زن را در دورتموند جشن گرفت.

این برنامه که به راهپیمایی، سخنرانی، خواندن سرود، اجرای موسیقی زنده و رقص های دسته جمعی اختصاص داشت، با شرکت زنان و مردان برابری خواه و با پرچم های مختلف در فضایی بسیار دوستانه انجام شد.در شروع و خاتمه راهپیمایی، نمایندگان گروهای مختلف با خواندن بیانیه های گروه های خود، ضمن تاکید بر خاتمه به خشونت جهانی بر زنان، مثل همیشه خواستار تغییر فوری و اصلاح قوانین گشتند. یکی از نکات اصلی که همه گروه ها بر آن تاکید داشتند، پایان دادن به جنگ در نقاط مختلف جهان بود.

حامیان مادران پارک لاله دورتموند در این مراسم، با تاکید بر اهداف داد خواهانه و
 بحق مادران پارک لاله ایران مبنی بر آزادی زندانیان سیاسی-عقیدتی، لغو مجازات اعدام و مجازات همه آمران و عاملان جنایات انجام شده بوسیله حکومت اسلامی در۳۷ سال گذشته در ایران و به یاد همه زنان و مادران مبارزی که دیگر در کنار ما نیستند، شرکت داشتند.


حامیان مادران پارک لاله دورتموند، باری دیگر در اعتراض به در بند بودن زنان آزادی خواه، خواستار آزادی همه زندانیان سیاسی-عقیدتی زن گشته و با اعلام همبستگی خود با همه جنبش های آزادی خواهی و برابری خواهی زنان در جهان، روز جهانی زن را در دورتموند گرامی داشتند.زنده باد همبستگی جهانی زنان و مردان برابری خواه
حامیان مادران پارک لاله-دورتموند

گزارش تصویری مراسم در دورتموند 
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید