هجده نفر طی روزهای گذشته اعدام شدند

https://hra-news.org/fa/execution/%D9%87%D8%AC%D8%AF%D9%87-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%B7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF

برگرفته از سایت هرانا


خبرگزاری هرانا – در طی روزهای گذشته  هجده زندانی در استانهای البرز، لرستان، مازندارن، قزوین، گیلان به اتهام قتل و مواد مخدر اعدام شدند.
بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، پنج زندانی با هویت نامعلوم در زندان مرکزی ارومیه اعدام شدند، اتهام برخی از این زندانیان حمل و نگهداری مواد مخدر بوده است.
افکار نیوز، گزارش داده است که سه زندانی از اهالی روستاهای شهرستان دلفان به جرم حمل و فروش مواد مخدر در شهرستان ملایر اعدام شدند.
هم چنین سایت عرش نیوز نیز سوم بهمن ماه از اجرای حکم اعدام یک زندانی متهم به قتل در ساری خبر داده است.
صبح امروز یک زندانی متهم به قاچاق مواد مخدر نیز در میدان مادر  شهر قزوین اعدام شده است. دو زندانی نیز به نامهای هادی حمیدی زارع متهم به قتل و حمزه رمضانی متهم به قتل دوشنبه هفتم بهمن ماه اعدام شدند. روز گذشته نیز هفت نفر در زندان قزل حصار به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر اعدام شدند.
تصاویر مستند از اجرای حکم اعدام یک زندانی در قزوین را در زیر مشاهده کنید.

 edam-ghazvin3  edam-ghazvin1 edam-ghazvin5
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید