یادمان بیست و پنجمین سالگرد جانباختگان قتل عام سال ٦٧

 http://madaransolhdortmund.blogspot.de/2013/08/blog-post_27.html

"چرا زندانیانی که حکم زندان داشتند بی خبر از خانواده ها اعدام شدند؟ اعدام زندانیان سیاسی دردهه شصت و به ویژه کشتار زندانیان سیاسی در سال ٦٧ چگونه انجام شده است؟ این سوالی است که از ٢٥ سال پیش تا به حال هیچ مقام مسوولی پاسخی رسمی مبنی بر چگونگی و چرایی این کشتارها به ما نداده است...." این پرسش ها سال هاست که ذهن همه خانواده ها و باز ماندگان جانباختگان قتل عام سال ٦٧ را به خود مشغول کرده است. 
کشتار دسته جمعی هزاران زندانی سیاسی در دهه ٦٠ و تابستان ٦٧ که حتی بدون هیات منصفه و دسترسی به وکیل، محاکمه و مخفیانه به جوخه های اعدام سپرده شدند، یکی دیگر از نمونه های جنایات هولناکی است که در طی ٣٤ سال گذشته در طی حاکمیت جمهوری اسلامی در ایران به وقوع پیوسته است. قتل عام هزاران زندانی سیاسی در سال ٦٧ جنایت علیه بشریت است، جنایتیکه به قصد نابودی گروهی مخالفان و دگر اندیشان به بدترین و غیرانسانی ترین شکل انجام شده است. ما حامیان مادران پارک لاله ایران در شهر دورتموند ضمن محکوم کردن این جنایات ضد بشری در دهه ٦٠ و کشتار دسته جمعی زندانیان سیاسی در تابستان ٦٧ و با  اعتقاد کامل به امر داد خواهی که یکی از سه خواسته مادران پارک لاله ایران می باشد، روز شنبه ٣١ آگوست ٢٠١٣ به همراه جمعیت دفاع از زندانیان سیاسی ایران - کلن، خاطره  همه این  جانباختگان راه آزادی  را گرامی خواهیم داشت. 
باشد که تلاش های ما در رساندن  صدای دادخواهی بازماندگان این بیداد به جهانیان، مرهم کوچکی شود بردلهاشان !
 کشته شدگان این سال عاشقترین زنده گانند
حامیان مادران پارک لاله 
مادران صلح دورتموند
شنبه ٣١ آگوست ٢٠١٣ ساعت ١٧ بعد از ظهر 
مقابل ورودی اصلی بان هوف کلن


Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید