چرا به جای اجرای قانون، با زندانیان اینگونه برخورد می کنید!هم اکنون در زندان های جمهوری اسلامی، بسیاری از افراد فرهیخته و روشنفکر ایران تنها به جرم اعتراض به بی عدالتی زندانی هستند. با اینکه طبق قانون اساسی خیلی از این زندانیان نباید در زندان باشند و مسئولین باید پاسخگوی ملت باشند، ولی متاسفانه به جرم کوچکترین اعتراض و سوال، زندانی می شوند و مورد بی احترامی و بی عدالتی قرار می گیرند و کسی پاسخگوی این اعمال نیست.
در زندان های جمهوری اسلامی بی وقفه حقوق زندانیان زیر پا گذاشته می شود و به هر بهانه ای آنان را آزار می دهند، شکنجه و اعدام می کنند.
اخیرا واقعه ناراحت کننده دیگری، زنان زندانی عزیز را آزار می دهد. آنان را مجبور می کنند که با مامور پیش دکتر بروند و معاینه بشوند. به همین دلیل زنان زندانی تصمیم گرفته اند با وجود آن که بسیاری از آنان  از ناراحتی های مختلف رنج می برند، زیر بار این فشار نروند. 
طبق خبر رسیده وضعیت جسمی نسرین ستوده بسیار نامناسب است،  این مسئله باعث نگرانی خانواده و نزدیکان او شده است. همچنین  وضعیت فشار خون ژیلا کرم زاده مکوندی  مدام در نوسان است، خانواده و نزدیکان او بسیار ناراحت این وضعیت هستند ولی مسئولین به هیچ وجه حاضر نیستند که به خواستهای زندانیان ترتیب اثری بدهند و فقط آنان را تهدید می کنند، هر لحظه فشار بر آنان را اضافه می کنند. ملاقات های حضوری را قطع کرده اند. مرخصی زندانیان زن را قطع کرده اند و تا می توانند به آنان فشار می آورند تا سکوت قبرستانی را حاکم کنند.
ما مادران پارک لاله خواهان رسیدگی هر چه سریعتر به وضعیت کل زندانیان سیاسی- عقیدتی بوده و رعایت بی قید وشرط  حقوق زندانیان از جانب مسئولین زندان را خواستاریم. 
ما انتظار داریم که مسئولین زندان با تمامی زندانیان برخورد قانونمند داشته باشند و به جای عناد و دشمنی، حقوق انسانی آنان را رعایت کنند.
https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

مادران پارک لاله
14 آذر
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

1 نظر

  1. درود بر تمامی زندانیان سیاسی مخصوصا زندانیان زن سیاسی
    به امید آزادی همه زندانیان سیاسی

دیدگاه تان را وارد کنید