گردهمايی اعتراضی مادران عزادار شنبه 21/9/1388

این هفته هم نیروهای انتظامی مانع از گردهمایی اعتراضی مادران در کنار آب نمای پارک لاله شدند. به همین دلیل مادران عزادار به احترام یاد عزیزانشان اقدام به جمع شدن در جلوی درب جنوبی پارک کردند، ولی چون نیروی انتظامی مانع جمع شدنشان شد مادران به طرف خیابان کارگر آمدند و به سمت بالا شروع به راهپیمایی در سکوت کردند. نیروی انتظامی و لباس شخصی ها هم به دنبال مادران آمدند. در بین راه مردمی که دلیل راهپیمایی را می پرسیدند به مادران می پیوستند و برایشان آرزوی موفقیت می کردند. مادران از اطراف پارک همگی به سمت چهارراه فاطمی آمدند و در آنجا لحظه ای مکث کردند و دستشان را به علامت پیروزی بلند کردند، در همین لحظه چند نفر از ماموران با خشونت و توهین به سمت مادران آمدند و آنان را متفرق کردند.

مسدولین باید بدانند که مادران عزادار تازمانیکه  آمران و عاملان شکنجه و کشتار عزیزانشان محاکمه علنی نشوند و همچنان عزیزان در بندشان آزاد نشوند به حرکت اعتراضی خود ادامه خواهند داد. بهتر است که مسئولین به جای اینکه مزاحم مادران عزادار شوند به خواسته ی برحقشان جامه عمل بپوشانند!
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید