مسولان محترم ! صدای مادران داغدار و عزادار را بشنوید !

مسولان محترم ! صدای مادران داغدار و عزادار را بشنوید !
گردهمایی هفتگی مادران داغدار و عزادار ، شنبه 4/7/88 در پارک لاله از ساعت 5 تا 6 بعدازظهر ، با بیش از صد نفربرگزار شد در این گردهمایی تعدادی از مادرانی که فرزندان شان در زندان هستند از جمله خانم فاطمه گلگزی مادر منصور اسانلو رئیس هیات مدیره سندیکای شرکت واحد که مدت سه سال است زندانی است نیز حضور داشت و مطابق معمول هر هفته ، تنی چند از فعالان جنبش زنان و تعدادی از زنان بازیگر هنرمند ، مادران را همراهی می کردند . در این گردهمایی نامه ای کوتاه و سرگشاده که توسط گروهی از مادران داغدار و عزادار نوشته شده بود توزیع شد . متن نامه بدین قرار است :
سه ماه از کشتارو زندان و شکنجه و تجاوز به فرزندان بی دفاع و بی گناه ما گذشت ! ولی حتی یک نفر به عنوان ، آمر ، عامل و متجاوز به حقوق قانونی مردم ، به ما که سال هاست چشم انتظار آزادی ، عدالت و برابری هستیم معرفی نشد.
آیا سکوت سرشار از فریاد حق طلبانه همراه با ناله و ضجه مادران به گوش شما نمی رسد ؟
سه ماه است که غروب هر شنبه در پارک لاله به رغم تهدیدهای پلیس گرد هم می آییم تا خون بهای فرزندان مان را با مجازات آمران و عاملان فجایع اخیر طلب کنیم ، باشد که شاهد تکرار این جنایات نباشیم .
ما تا آزادی زندانیان عقیدتی و مجازات جنایتکاران به اعتراض مسالمت آمیز خود ادامه خواهیم داد و نخواهیم گذاشت خون پاک فرزندان مان پایمال و فراموش شود .
گروهی ازمادران داغدار و عزادار
4/7/88
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید