اسماعیل گرامی به ۵ سال حبس، ۷۴ ضربه شلاق و دو میلیون تومان جریمه محکوم شد


اسماعیل گرامی از پیشروان اعتراضات سراسری بازنشستگان که به دلیل شرکت در تجمعات بازنشستگان در اعتراض به وضعیت سخت معیشتی توسط قراگاه ثارالله سپاه در منزلش بازداشت شده بود، پس از دوماه بازداشت موقت، در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به اتهام اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور بدون حضور وکیل محاکمه و مجموعا به ۵ سال زندان ۷۴ ضربه شلاق و دو میلیون تومان جریمه نقدی محکوم گردید.

سندیکای کارگران شرکت واحد در گزارشی که منتشر کرده نوشته است: اسماعیل گرامی بازنشسته ۶۷ساله در شرایطی در زندان است که بیماری‌های زمینیه‌ای دارد. وی مانند هزاران همکار بازنشسته معترض دیگر در سال گذشته و سال جاری به علت شرایط سخت و اسفبار معیشتی در تهران و ده‌ها شهر کشور دست به اعتراضات و تجمع اعتراضی زده اند.

سندیکای کارگران شرکت واحد حکم ظالمانه و ناعادلانه اسماعیل گرامی کارگر بازنشسته ۶۷ ساله را قویا محکوم کرده و خواستار آزادی بی‌قید و شرط این فعال بازنشسته زندانی شده است.

Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید