اطلاعیه کانون صنفی معلمان استان تهران: با تمام توان به کمک به سیل زدگان بشتابیم


  برگرفته از سایت اخبار روز
پنج‌شنبه  ٨ فروردين ۱٣۹٨ -  ۲٨ مارس ۲۰۱۹

رویداد ناگوار روان شدن سیل در شهرهای مختلف ایران که با کشته و مصدوم شدن ده ها تن از هموطنان در شمال و جنوب کشور عزیزمان همراه بود و ویرانی های بسیاری به همراه داشت، قلب همگان را به درد آورد.
هرچند که در کنار این رویداد ناگوار چهره ی بشر دوستی ایرانیان نیز به نمایش گذاشته شد، و مرهمی بود ،بر دل زخم خورده ی مردم ایران.

کانون صنفی معلمان تهران این پیش آمد ناگوار را به خانواده های آسیب دیده و تمامی هموطنان تسلیت عرض می نماید. توجه تمامی برنامه‌ریزان و مدیران سیاسی و اقتصادی را به پیامدهای تصمیمات نادرست پیشین که خسارت های جانی و مالی کنونی نتیجه آن است، جلب می نماید. ما خواهان تغییر رویکرد بنیادین نسبت به نوع بهره برداری از محیط زیست می باشیم.
کانون تهران آمادگی خود را برای هرنوع کمک به هموطنان خسارت دیده، همراه با شورای هماهنگی تشکلهای صنفی معلمان کشور اعلام می نماید.

کانون صنفی معلمان ایران (تهران)
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید