دعوت هنرمندان و فرهنگیان مقیم پاریس از هم میهنان برای پشتیبانی از خیزش مردم ایران

پاریس ۶ ژانویه متروی شاتله

برگرفته از سایت عصرنو

جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۵ ژانويه ۲۰۱۸
هم میهنان آزادیخواه و ارجمند

میهن ما ایران در حال جوشش و طغیان است.

مردم ایران که طی چهل سال انواع وعده های فریبنده حکومت جمهوری اسلامی را آزموده ، اینک از فشار فقر و بسط فساد حکومتی و چپاولگری وتداوم بی وقفه اختناق و ظلم و بیداد حاکمان ، به جان آمده اند .

همانگونه که آگاهید، دوباره ملت ایران که برای یافتن آزادی و عدالت بیش از یک قرن و نیم تلاش کرده و قربانی داده ، اینک برای دست یابی به نظمی شایسته حیثیت خود و فرهنگ و تاریخ کشور کهنسال خویش به پا خاسته است.

ما ایرانیان مقیم خارج که خود نیز به نوعی قربانیان این حکومت بیداد گر دینی هستیم و در این سو و آن سوی جهان پراکنده شده ایم، در این لحظه های حساس تاریخی نمی توانیم سکوت کرده و مردم رنجدیده و زیر بار جور مستبدان دینی را تنها بگذاریم .
بنابر این وظیفه داریم درحد توانایی خود بازتاب صدای آنان شویم.

ما گروهی از هنرمندان و فرهنگیان مقیم پاریس با وجود گرایش های گوناگون فکری از همه هم میهنان و آزادی خواهان ایران دعوت می کنیم تا در تظاهرات میدان شاتله شرکت نمائید.

SAMEDI 6 JANVIER 2018 à 15 H
Métro: Châtelet
زنده باد آزادی
پاینده ایران

هنرمندان و فرهنگیان ایرانی مقیم فرانسه
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید