نرگس محمدی و چند زندانی بند زنان اوین خواستار آزادی شهناز اکملی شدند

برگرفته از سایت هرانا

نرگس محمدی، آتنا دائمی، مریم اکبری منفرد و گلرخ ابراهیمی ایرایی، چهارتن از زندانیان بند زنان (نسوان) در زندان اوین، در یادداشت کوتاهی، ضمن ابراز نگرانی از وضعیت شهناز اکملی، مادر مصطفی کریم بیگی از جانباختگان عاشورای ۸۸ و نگهداری وی در سلول های انفرادی بند ۲۰۹ این زندان، خواستار آزادی بی قید و شرط او شدند.
متن کامل این نامه را به نقل از هرانا در ادامه بخوانید؛
“با خبر شدیم یکی از ماردان شریف ایران، شهناز اکملی، مادر شهید مصطفی کریم بیگی که در جریان اعتراضات عاشورای ۸۸ به ضرب مستقیم گلوله کشته شد، بازداشت و در سلول های انفرادی بند ۲۰۹ به سر می برند.
طی این سالها، درخواست این مادر، شناسایی آمران و عاملان قتل فرزندش بوده و به دلیل پافشاری برای عدالت، همواره رنج های فراوانی را متحمل شده اند!
مادری دلسوز که همواره یار و همراه خانواده های جانباختگان و زندانیان سیاسی بوده اند.
ما امضاکنندگان این نامه، ضمن ابراز نگرانی از شرایط این مادر رنج کشیده، نسبت به تداوم بازداشت ایشان معترض بوده و خواستار آزادی فوری و بی قید و شرط این مادر عزیز هستیم.

نرگس محمدی، آتنا دائمی، مریم اکبری منفرد، گلرخ ابراهیمی ایرایی”


Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید