گزارش کارزار«حق کار، حق دگراندیشان» در دورتموند - ۳۰ مارس ۲۰۱۵


سه‌شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش.نسرین ستوده می گوید: « جمهوری اسلامی در کنار همه محرومیت هایی که به مخالفین خود تحمیل می کند، از محرومیت های اقتصادی، شغلی نیز استفاده می کند. به دور و بر خود بنگرید، همه مخالفان و دگراندیشان محروم از کارند. اما حق کار، تحصیل و شغل از حقوق دگراندیشان است.جمهوری اسلامی ایران باید به محروم کردن دگراندیشان از حق حیات، به اخراج آنها از کار، به لغو پروانه شان، به قطع حقوق باز نشستگی شان، به محرومیت آنها از تحصیل پایان دهد.»
ما حامیان مادران پارک لاله - دورتموند در دفاع از حرکت مدنی حق کار و تحصیل دگراندیشان، در سومین هفته همبستگی خود با نسرین ستوده و یارانش, روز دوشنبه ۳۰ مارس ۲۰۱۵ اقدام به برگزاری گردهمایی در مرکز شهر دورتموند آلمان کردیم. در این برنامه تعدادی از هموطنان و همراهان گروه تظاهرات دو شنبه ها شرکت داشتند و سخنرانی هایی در مورد این کمپین در سراسر دنیا و مذاکرات هسته ای و تاثیرات آن در زندگی مردم ایران و ادامه نقض قوانین حقوق بشری در ایران انجام شد.

از کارزار«حق کار، حق دگراندیشان» پشتیبانی کنیم!
حامیان مادران پارک لاله - دورتموند/ آلمان

گزارش تصویری گردهمایی ۳۰ مارس ۲۰۱۵
 گزارش تصویری قاتلین فرخنده باید محاکمه و مجازات شوند

Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید