سندیکای شرکت واحد: هجوم نیروهای انتظامی به تجمع بازنشستگان در تبریز را محکوم میکنیم

 اخبار روز

چهارشنبه, ۸ بهمن ۱۳۹۹


به گزارش محافل کارگری و با استناد به ویدئوهایی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است نیروهای انتظامی به تجمع اعتراضی و مسالمت آمیز بازنشستگان در تبریز به قصد متفرق کردن معترضین بازنشسته هجوم برده است. در این راستا سندیکای کارگران شرکت واحد و چند تشکل کارگری دیگر به این اقدام نیروهای سرکوب واکنش نشان دادند که در زیر می خوانید:

سندیکای کارگران شرکت واحد: هجوم نیروهای انتظامی به تجمعات مسالمت آمیز بازنشستگان در شهر تبریز را محکوم میکنیم

امروز ۷بهمن ماه براساس فراخوان بازنشستگان جان به لب رسیده ، تجمعات اعتراضی مسالمت‌آمیز ی در تهران و شهرهای رشت ، اصفهان و تبریز، اراک ، کرمانشاه ، لرستان ، کرج درمقابل سازمان های تامین اجتماعی برگزار گردید که براساس گزارشات رسیده نیروهای انتظامی شهر تبریز به تظاهرکنندگان معترض حمله ورشدند و قصد متفرق کردن معترضین بازنشسته را داشتند .

سندیکای کارگران شرکت واحد ضمن برسمیت شناختن مطالبات بازنشستگان ، اعتراض و اعتصاب را ازحقوق مسلم همه ی کارگران وبازنشستگان کشور میداند وحمله نیروهای انتظامی به تجمع بازنشستگان تبریز را قویا محکوم می‌کند.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه

تشکل مستقل بازنشستگان تامین اجتماعی: محکوم می کنیم!

بازنشستگان، ازکارافتادگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی هر روز بیشتر به زیر خط فقر فرو میروند و امروزه که کارد به استخوان شان رسیده در تجمعات خود این همه بی عدالتی را فریاد میزنند!! بار دیگر در ۷ بهمن؛ بازنشستگان، ازکارافتادگان و مستمری بگیران این سازمان در یک اقدامی خود جوش در اکثر شهرهای این کشور به خیابانها آمدند ولی باخبر شدیم این همکاران در تبریز مورد ضرب و شتم نیروهای انتظامی قرار گرفته اند. ما این عمل وحشیانه را محکوم می کنیم و خواهان پیگرد عوامل آن هستیم.

تشکل مستقل بازنشستگان تامین اجتماعی
۷ بهمن ۹۹

گروه اتحاد بازنشستگان :

امروز سه شنبه ۷ بهمن، تجمع مسالمت آمیز بازنشستگان(سراسری) تبریز در اعتراض به شرایط معیشتی شان، مورد هجوم نیروی انتظامی با هدف ممانعت و بر هم زدن برگزاری تجمع، قرار گرفت. ضمن محکوم نمودن حمله به این تجمع، تاکید می کنیم: آزادی تجمع، اعتراض، اعتصاب، تشکل مستقل و آزادی بیان فارغ از شرایط امنیتی حق مسلم بازنشستگان و تمامی شهروندان می باشد.

فریاد فریاد از این همه بیداد!!

گروه اتحاد بازنشستگان
۷ بهمن

 

Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید