اطلاعیه مراسم روزجهانی رفع خشونت علیه زنان در دورتموندبه مناسبت روزجهانی رفع خشونت علیه زنان و در اعتراض به نقض حقوق زنان در سراسر جهان، مراسمی از دفتر زنان شهر دورتموند با همراهی فعالان گروه های مختلف زنان در روز بیست و پنجم نوامبر ۲۰۱۹ در شهر دورتموند برگزار خواهد شد! 

(در این روز خواهران مبارز و شجاع دومینیکنی در سال ۱۹۶۰ به دست ماموران دیکتاتور عصر، رافائل تروجیلو بعد از تجاوز و شکنجه بی رحمانه به قتل رسیدند. این سه خواهر به نامهای، پاتری، مینروا و ماریا ترزا میرابال، در منطقه ای اطراف سانتیاگو در جمهوری دومینیکن، همراه با همسران خود در پشتیبانی از گروه جنبش ۱۴ ژوئن علیه حکومت دیکتاتوری رافائل تروجیلو مبارزه میکردند. بیست و پنجم نوامبر برای اولین بار در سال ۱۹۹۹ توسط سازمان ملل متحد به شکل نمادین به عنوان روز جهانی رفع خشونت علیه زنان، برگزیده شد.)

زنده باد همبستگی جهانی زنان و مردان برای رفع خشونت علیه زنان

حامیان مادران پارک لاله – دورتموند

چهارشنبه ۲۵ نوامبر ۲۰۱۹ ساعت ۱۷ بعد از ظهر مقابل کلیسا سنت پتری در مرکز شهر دورتموند

Montag, den 25. November um 17.00 Uhr auf dem Platz vor der

Stadtkirche St. Petri – Westenhellweg – Dortmund
Tags: ,

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید