احضار ۱۶ تن از اعضای سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه

خبرگزاری هرانا

     2019/12/11
طی روزهای گذشته، ۱۶ تن از اعضای سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه توسط پلیس امنیت اخلاقی احضار شدند. گفته می‌ شود که این اقدام جهت اخذ تعهد از اعضای شناخته شده سندیکا، مبنی بر عدم فعالیت صنفی و سندیکایی و عدم حضور در تجمعات اعتراضی سندیکا صورت گرفته است.
به گزارش خبرگزاری هرانا، سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، از احضار ۱۶ تن از اعضای این سندیکا توسط پلیس امنیت اخلاقی خبر داد.
گفته می شود این اقدام جهت اخذ تعهد از اعضای شناخته شده سندیکا، مبنی بر عدم فعالیت صنفی و سندیکایی و عدم حضور در تجمعات اعتراضی سندیکا صورت گرفته است.
در این گزارش آمده است که یکی از اعضای سندیکا که در پی احضار، به پلیس امنیت مراجعه کرده، مورد بازجویی و تهدید و ارعاب قرار گرفته است.
هویت این افراد عبارت است از: ۱. حسن سعیدی، ۲. رسول طالب مقدم ۳. داوود رضوی ۴. رضا شهابی، ۵. وحید فریدونی، ۶. محمد اصلاقی ۷. ناصر محرم زاده ۸. عطا باباخانی ۹. سلطان علی شکاری ۱۰. علی اکبر پیرهادی ۱۱. مرتضی کمساری ۱۲. امیر تاخیری ۱۳. علیرضا قاسمی ۱۴. رضا نعمتی‌پور ۱۵. علیرضا توسلی ۱۶. حیدری.
گفتنی است روز یکشنبه ۱۰ آذرماه ۱۳۹۸، این سندیکا طی انتشار بیانیه ای، کشتار و سرکوب خونین مردم که اکثر آنان را از فرودستان و خانواده‌های کارگری دانسته، محکوم کرده بود.
لازم به ذکر است که آقایان شهابی، سعیدی، محرم‌زاده، کریمی سبزوار و خانم شیری هر کدام از سال‌ها پیش تا اکنون اخراج از کار هستند.
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید