بیانیه سندیکای کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه در مورد صدور احکام سنگین برای فعالان کارگری: اقای رئیسی احکام صادر شده به خوبی نشان داد که شما صدای مارا به خوبی شنیده اید و بیم شما را برداشته

پیک ایران

هفدهم شهريور ۱۳۹۸ برابر با هشتم سپتامبر ۲۰۱۹


پس از بازتاب گسترده خبر صدور احکام سنگین برای فعالان کارگری، سندیکای کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه، وکیل کارگران این شرکت و چند نماینده مجلس به این حکم‌ها اعتراض کردند.متن بیانیه سندیکای کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه:

اقای رئیسی احکام صادر شده توسط قوه قضاییه ای که شما سکان دار آن هستید به خوبی نشان داد که شما صدای مارا به خوبی شنیده اید و بیم آن را دارید که دوباره متحد و یکپارچه در کف خیابان مطالباتمان را فریاد بزنیم.

اسماعیل بخشی صدای ما بود که شما قصد خفه کردن آن را دارید که ۱۴سال زندان برای آن بریده اید.


صدای ما محمد خنیفر،سپیده قلیان و دیگر دوستان در نشریه گام هستند که برای انها احکام سنگین بریده اید.

راستی معاونتان قرار بود امان نامه ای برای کارگرانی که پرونده دارند بنویسند، که آن هم تبلیغات بود. و فقط بوسه ی ۶سال حبس به دستان محمد عزیز زد.

ما همواره گفته ایم نه تهدید نه زندان دیگر اثر ندارد و شما  با صدور این احکام نمیتوانید ما کارگران و وحامیانمان را از پیگیری مطالباتمان منصرف کنید، قدرت این را ندارید همه مردم را خفه کنید، همه مردم در سمت عدالت یعنی پشت کارگران هفت تپه هستند.

Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید