سپیده قلیان در نهمین روز اعتصاب غذایش به بیمارستان منتقل شد


• سپیده شب گذشته به ccu منتقل شده و در آنجا تحت درمان قرار گرفته است، اما پس از هوشیاری کامل از ادامه درمان امتناع ورزیده و با رضایت شخصی خود از بیمارستان ترخیص و به زندان قرچک منتقل شده است ...
اخبار روز
پنج‌شنبه  ۱۰ مرداد ۱٣۹٨ -  ۱ اوت ۲۰۱۹


سپیده قلیان روز گذشته در نهمین روز اعتصاب غذایش و در حالی که ۴روز از این مدت را در اعتصاب غذای خشک سپری کرده، دچار ضعف شدید، بی‌حالی و سرگیجه شده است، اما با این وجود بخاطر بدرفتاری عوامل بهداری قرچک حاضر به مراجعه به بهداری نشده است.

به گزارش کمپین حمایت از بازداشت‌شدگان هفت‌تپه و زندانیان ترقی‌خواه با شدت گرفتن بیحالی سپیده و کاهش سطح هوشیاری او توسط همبندی‌ها به عوامل زندان اطلاع داده شده و سپیده توسط زندانبانان به بیمارستان منتقل میشود. در حالی که هیچ اطلاعی به خانواده سپیده داده نمیشود و آنان از طریق سایر زندانیان در جریان وضعیت سپیده قرار میگیرند.
خانواده سپیده قلیان پس اطلاع از شرایط سپیده اقدام به پیگیری وضعیت وی میکنند که هیچ پاسخی از مسئولان زندان نگرفته و با مراجعه به بیمارستانهای منطقه سپیده را در حالی که تحت درمان با اکسیژن نازال بوده در بیمارستان ستاری قرچک پیدا میکنند.
سپیده شب گذشته به ccu منتقل شده و در آنجا تحت درمان قرار گرفته است، اما پس از هوشیاری کامل از ادامه درمان امتناع ورزیده و با رضایت شخصی خود از بیمارستان ترخیص و به زندان قرچک منتقل شده است.

در ادامه ی این گزارش آمده است: عوامل زندان و عوامل قضایی مسئول مستقیم حفظ جان و سلامت سپیده قلیان هستند و در دادگاه روز شنبه باید شرایط جسمی ویژه و خطیر سپیده و امیرحسین مورد توجه قرار بگیرد.
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید