مسئولان بدانند، مردم می فهمند!


• شورای‌ هماهنگی‌ تشکلهای صنفی فرهنگیان ایران آمادگی خود را جهت هرگونه کمک اعلام داشته، از دست اندرکاران می‌خواهد هرچه زودتر اقدامهای اساسی را جهت حل مشکلات مردم سیل زده به انجام رسانند ...
برگرفته از سایت اخبار روز 
آدينه  ۱۶ فروردين ۱٣۹٨ -  ۵ آوريل ۲۰۱۹


ایران
گویی غمت دریای بی پایان است!
گویی همزاد درد و رنجی!
وبی تدبیری بر سرنوشتت چیره گشته، آهنگ نابودیت را کرده است!
هنوز درد زلزله‌هایت التیام نیافته، در آستانه ی سال نو دامانت گرفتار سیل ویرانگر شد و در بحبوحه ی این همه مشکلات کمرشکن اقتصادی، اجتماعی و...، کوهی از محنت بر دوشت سنگینی می کند. اما حتم داریم این مشکلات قامت سرو مانند و سربه فلک کشیده‌ات را نمی‌تواند بشکند!

در همه جای دنیا بحران روی می‌دهد اما متاسفانه در کشور ما بحران بی‌تدبیری، بی‌تعهدی و ناکارآمدی همواره بربار مشکلات افزوده است!
متاسفانه گوش هیچ مسئولی هم بدهکار نیست. همه مشکلات را پاس داده، به جای چاره اندیشی گویا ￷"بگم بگم" به یک فلسفه مدیریتی هنگام بازخواست بدل گشته است.
و یا بعضا به جای حل مسئله به پاک کردن صورت مسئله و توجیه آن بسنده شده و با فرافکنی مشکلات به عوامل دیگر نسبت داده شده است.
به جای خردورزی و درایت، به روش‌های غیرمعمول که دل هر انسان آزاده و اندیشمندی را می‌آزارد توسل جسته و صحنه‌هایی دراماتیک خلق شده است!

مسئولین بدانند مردم می‌فهمند￷!
نهادهای مدنی در تمام کشورها کمک حال دولت ها بوده و هستند ￵که در آنجا از این موهبت و فرصت‌های مردمی و با ارزش کمک ￵می‌گیرند.
اعتراضات و خواسته‌های مردم به حق است چون دیده می‌شود در جای‌جای این کره‌ی خاکی چه روی می‌دهد و چگونه با بحران‌ها و مصائب برخورد می‌شود‌.

شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران ضمن تشکر و قدردانی از کلیه نیروهای خدوم و امدادرسان و ابراز همدردی با آسیب دیدگان و عرض تسلیت به بازماندگان قربانیان این مصیبت جانکاه در استانهای گلستان، لرستان، اهواز و...، پیامدهای ناگوار این بحران‌ها را ناشی از بی برنامه‌گی و بی‌مدیریتی مسئولان نالایق و ناکارآمد می‌داند که آثار فاجعه بار این بی‌مدیریتی و بی‌برنامه‌گی در اجرای امور جاری مملکت و خصوصا بلایای طبیعی چون زلزله‌ی سال گذشته و سیل‌های اخیر، سال‌ها بر جثه‌ی مام میهن ماندگار خواهد بود.
این شورا آمادگی خود را جهت هرگونه کمک و اقدامی اعلام داشته، از دست اندرکاران می‌خواهد هرچه زودتر اقدامهای اساسی را جهت حل مشکلات و آسیب‌های وارده به مردم سیل زده در جای‌جای این میهن عزیز به انجام رسانده، گام‌های عملی لازم را بردارند. باشد این دردها و رنج‌ها هرچه زودتر التیام یابند.

همچنین از ملت فهیم و سخاوتمند ایران نیز طلب کمک و یاری بسان گذشته دارد، از مردم شریف و سربلند ایران می خواهد هرجا که هستند دست یاری و دادخواهی مردم مصیبت دیده را فشرده، از هیچ کمکی دریغ نورزند و در اعطای کمک‌های بشردوستانه، دانش‌آموزان آسیب دیده و مدارس و مراکز آموزشی را در اولویت قرار دهند.

بنی آدم اعضای یک پیکرند
که در آفرینش زیک گوهرند.

شورای‌ هماهنگی‌ تشکلهای‌ صنفی‌ فرهنگیان‌ ایران
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ 

Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید