وضعیت اسماعیل بخشی «بسیار وخیم» است!


• کانال مستقل کارگران هفت تپه روز شنبه خبر داده است حال اسماعیل بخشی بسیار وخیم است و دادستانی دزفول و اداره اطلاعات اهواز برای تحت فشار قرار دادن او و خانواده اش از آزاد کردن وی امتناع می کنند ...
برگرفته از سایت اخبار روز
شنبه  ۱٣ بهمن ۱٣۹۷ -  ۲ فوريه ۲۰۱۹کانال مستقل کارگران هفت تپه روز شنبه خبر داده است «حال اسماعیل بخشی بسیار وخیم گزارش شده است»!

در این گزارش آمده است: بر اساس اخبار موثق، حال اسماعیل بخشی بسیار وخیم گزارش شده است و با این وجود دادستانی دزفول و اداره اطلاعات اهواز برای تحت فشار قرار دادن او و خانواده اش از آزاد کردن بخشی امتناع می کنند. اسماعیل بخشی قبل از دستگیری تحت نظر پزشکان معالج برای درمان بیماری های مختلف بوده است که با یورش نیروهای امنیتی بازداشت شد. مقامات قضائی و امنیتی برای ایجاد شرایطی که اسماعیل بخشی حتا از نظر جسمی به وضعیتی دچار شود که نه تنها سکوت کند بلکه تا مدت ها به صورت نیمه جان مشغول درمان باشد، با ادامه گروگان گیری و آزار و اذیت اسماعیل بخشی، در آزاد کردن او تاخیر می کنند. این در حالی است که خود مقامات قضائی برای او قرار کفالت صادر کرده اند اما خودشان از پذیرش قراری که خودشان صادر کرده اند امتناع میکنند.

کانال مستقل کارگران هفت تپه نوشته است: ما از همه همکاران در هفت تپه و سایر کارگران میخواهیم همصدا و متحد در حمایت از اسماعیل بخشی که تنها نماینده و صدای کارگران حق طلب هفت تپه بوده است، و نیز خانم قلیان که حامی ما کارگران هفت تپه بوده است تلاش کنند.

Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید