رضا شهابی، حسن سعیدی و سه فعال کارگری دیگر آزاد شدند


• رضا شهابی و حسن سعیدی از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد و سه فعال کارگری دیگری که شب گذشته بازداشت شده بودند، ظهر روز سه شنبه آزاد شدند ...
برگرفته از سایت اخبار روز
دوشنبه  ۱۹ آذر ۱٣۹۷ -  ۱۰ دسامبر ۲۰۱٨


رضا شهابی و حسن سعیدی از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد و سه فعال کارگری دیگری که شب گذشته بازداشت شده بودند، ظهر روز سه شنبه آزاد شدند. کمتیه ی دفاع از رضا شهابی و خام ربابه شهابی همسر رضا شهابی در گفتگو با گزارشگر هرانا، آزادی فعالین کارگری را تایید کرده اند.

رضا شهابی و حسن سعیدی، از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه به همراه چند تن دیگر از فعالین کارگری به نام های امیرعباس آزرم وند، رهام یگانه و کیوان مهتدی دوشنبه شب در تهران توسط نیروهای امنیتی دستگیر و به مکان نامعلومی منتقل شدند.
از دلایل این بازداشت ها اطلاع رسمی منتشر نشده است. به نوشته ی محافل کارگری این بازداشت ها در زمانی صورت گرفت که سندیکای کارگران شرکت واحد در تدارک برگزاری دومین مجمع عمومی خود بوده است.
خانواده های بازداشت امروز سه شنبه برای اطلاع از وضعیت بستگان خود در برابر زندان اوین تجمع کرده بودند.

Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید