احضار منصوره بهکیش به دادسرای اوین


مادران پارک لاله- حکومت ایران فصل دیگری از صدور احکام زندان و احضاریه برای فعالان صنفی و مدنی و فعالان عرصه دادخواهی را آغاز کرده است. تازه ترین این احضاریه ها روز یکشنبه به دست منصوره بهکیش رسیده است. در پست فیسبوکی او می خوانیم:

دوستان و همراهان گرامی

امروز از دادسرای اوین(مقدس) به در منزل مراجعه کردند و بارها زنگ آپارتمان را زدند و من پاسخ ندادم زیرا یکی از چشمانم که از دیروز دچار مشکل دید شده را بسته بودم و استراحت می کردم (هم اکنون نیز یک چشمی کار می کنم)، سپس به خانه تلفن کردند و پاسخ دادم و گفتند برای تحویل احضاریه آمده ایم. از من خواستند به در پایین ساختمان بروم و احضاریه را تحویل بگیرم که رفتم و امضا گرفتند که در پنج روز آینده به شعبه دوم بازپرسی اوین مراجعه کنم. لازم به توضیح است این برگه روز دهم مهرماه تنظیم شده است و امروز یک شنبه 25 مهر 1395 به من تحویل دادند.
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید