احضار تلفنی پانزده تن از مادران پارک لاله

صبح روز دوشنبه  18 بهمن از سوی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران و  بوسیله تلفن به 15 نفر از حامیان مادران عزادار پارک لاله دستور داده شد که برای ادای پاره ای توضیحات، فردا سه شنبه از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر در وقت های متناوب در دفتر پیگیری وزارت اطلاعات واقع در خیابان سپاه حضور داشته باشند.امتناع از این دستور به مثابه سرپیچی محسوب می شود. احضار تلفنی و بدون هیچ گونه مدارک مکتوب مراتب نگرانی ما را افزون کرده است.

وزارت اطلاعات تا کنون ضمن دستگیری ها و ارعاب و تهدید، چندین بار اقدام به احظار تلفنی  این مادران به دفاتر پیگیری کرده است.

مادران پارک لاله ایران، به عنوان گروهی از مبارزان مدنی در جنبش های اعتراضی شناخته می شوند که استقلال شان از گروه ها و احزاب سیاسی حفظ کرده و همین طور خواسته های فراگیرشان آنان را به یکی از گروه های پیگیر در مبارزات مسالمت آمیز بدل ساخته است.


Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

0 نظر

دیدگاه تان را وارد کنید