اعلام شرکت در تظاهرات 25 بهمن در ایران

با درود به تمام دوستان، مبارزان و یاران همیشه هوشیار ایران!
ما مادران پارک لاله به عنوان حامیان مادران عزادار 33 سال اخیر که بعد از انتخابات خرداد 88 نیز تعداد بیشماری از پاک ترین وعزیزترینها را از دست داده ایم همواره بر موضع خود ایستاده ایم که شامل سه درخواست عمده ماست:
آزادی بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی
لغو کلی حکم اعدام 
محاکمه علنی آمران و عاملان کشتارها در سی و دو سال اخیر  .
ما مادران پارک لاله که در طول یکسال و چند ماه گذشته تحت بیشترین توهینها، بازداشتها، احضارها، و حتی تعهدهایی بوده ایم که  از دیدن دوستمان هم محروم شویم،اعلام می کنیم که پای از میدان مبارزه بیرون نخواهیم کشید و دوشادوش و پا به پا، فرزندان، یاران وهموطنانمان را در تمامی اعتراضات یاری خواهیم رساند.
در روز 25 بهمن نیز همراه با خیل عظیم مادرانی که در 33 سال گذشته تا به امروز فرزند از دست داده اند یا عزیزانشان دربند زندانهای اسلامی اند و یا فرزندانشان در برابر سیاستهای غلط حکومتی و نداشتن امنیت جانی از کشور خارج شده اند به طوری که حتی نتوانسته در لحظات مرگ بستگان خود حضور داشته باشند؛ برآنیم که پیشاپیش همه با در دست گرفتن عکسهای فرزندان جان باخته، آواره و اسیرمان جنبش اعتراضی مردم ایران را همراهی کرده و با مادران فرزند از دست داده تونس و مصر همدردی خود را اعلام نماییم.
باشد که ظلم و دیکتاتوری در جهان پایان یابد که اگر چنین نشود هستند مادرانی که باز بر علیه ظلم و بیداد پرچمی دیگر برافرازند. 

وعده دیدار ما
دوشنبه 25بهمن ساعت 3 میدان آزادی
Tags:

مادران پارک لاله ایران

خواهان لغو مجازات اعدام و کشتار انسانها به هر شکلی هستیم. خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی هستیم. خواهان محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته توسط حکومت جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل آن هستیم.

4 نظر

 1. درود بر شما مادران داغدیده که علیرغم بار غم سنگینی که خود بر دوش دارید همچنان برای جهانیان وظیفه مقدس مادری را بر دوش خود احساس می کنید و جان برکف در این میدان نیز حضور می یابید پرچم دادخواهی تان در جهان در اهتزاز خواهد ماند تا رسیدن به تمامی خواست های برحق تان
  یکی از حامیان شما

 2. زنده با د آزادی، زنده با د ملت غیور ایران، درود بر مادران رنج کشیده ایرانی‌

 3. امیدوارم همه بر یک هدف مشترک وحدت داشته باشیم و مانند مردم مصر برای رسیدن به ان بایستیم و خون عزیزان این راه را پایمال نکنیم

 4. شنیدستیم زمستان هم بهار شد
  بگفتند سگ زرد برادر شغال شد
  با درود به همه زنان و مردان دلاور
  دیدید یاران چه خبر شد
  مادران پارک لاله در حمایت از 25بهمن چنان خبر ایران و جهان را ترکوند که ترکهایش تا بیت رهبری رسیده و رهبر دست به دامان علما گشته تا شر زنان را از سر اسلام کم کند

دیدگاه تان را وارد کنید